تاریخ: ۱۰:۵۹ :: ۱۳۹۴/۰۶/۲۰
نام نویسنده: sobhan

لئو مسی امروز هم در تمرین بارسلونا غایب بود تا یک روز مانده به بازی حساس مقابل اتلتیکو، تردیدها در مورد آمادگی او برای این دیدار قوت بگیرند. به گزارش مازند اسپرت:لئو مسی که برای شرکت در دو بازی دوستانه تیم ملی آرژانتین برابر بولیوی و مکزیک راهی آمریکا شده بود، روز گذشته وارد بارسلونا […]

لئو مسی امروز هم در تمرین بارسلونا غایب بود تا یک روز مانده به بازی حساس مقابل اتلتیکو، تردیدها در مورد آمادگی او برای این دیدار قوت بگیرند.

به گزارش مازند اسپرت:لئو مسی که برای شرکت در دو بازی دوستانه تیم ملی آرژانتین برابر بولیوی و مکزیک راهی آمریکا شده بود، روز گذشته وارد بارسلونا شد و با اجازه از کادر فنی، در تمرین حضور پیدا نکرد. در حالیکه طبق پیش بینی ها قرار بود او امروز در تمرین بارسا حاضر شود، این اتفاق نیفتاد تا انریکه فوق ستاره خود را در تمرین امروز هم در اختیار نداشته باشد.

علت غیبت امروز مسی، تولد دومین فرزند پسر او “بنجامین”، بود. مسی با کسب اجازه از کادر فنی، در کنار همسرش در بیمارستان حضور داشت. بدین ترتیب مسی بدون حتی یک جلسه تمرینی با هم تیمی هایش، فردا مقابل اتلتیکو در ویسنته کالدرون به میدان خواهد رفت.
دوری دو روزه مسی از تمرینات ممکن است او را کمی از فرم همیشگیش دور کند. این در شرایطی است که بارسا از حضور پیکه، آلوس، روبرتو و براوو نیز در بازی فردا محروم است.

منبع:ورزش سه

پاسخی بگذارید