تاریخ: ۱۰:۵۸ :: ۱۳۹۴/۰۶/۲۰
نام نویسنده: sobhan

امروز دست پرویز مظلومی خالی تر از همیشه است. به گزارش مازند اسپرت:هر چند شهرداری سمنان نمی‌ توانند لقمه گلوگیری برای استقلال باشد، اما به هر حال امروز تعداد نفراتی که می‌ توانند برای استقلال به میدان بروند کمتر از حدنصاب است. خسرو حیدری و امید ابراهیمی دو ملی‌پوش استقلال تازه ساعاتی پیش به اردوی […]

امروز دست پرویز مظلومی خالی تر از همیشه است.

به گزارش مازند اسپرت:هر چند شهرداری سمنان نمی‌ توانند لقمه گلوگیری برای استقلال باشد، اما به هر حال امروز تعداد نفراتی که می‌ توانند برای استقلال به میدان بروند کمتر از حدنصاب است. خسرو حیدری و امید ابراهیمی دو ملی‌پوش استقلال تازه ساعاتی پیش به اردوی این تیم اضافه شده اند، فرشید اسماعیلی، بهنام برزای و محسن کریمی فقط روز گذشته با استقلال تمرین سبک برگزار کرده اند، روزبه چشمی که به همراه ۳ بازیکن ذکر شده در اردوی تیم امید حضور داشت، برای گرفتن ویزای گوام به همراه میثم مجیدی به امارات سفر کرد و شب گذشته به اردوی این تیم اضافه شد، کرار محروم است و ریوالدو هم در آستانه جدایی از استقلال قرار گرفته است.

با این شرایط شهرداری سمنان هر چقدر هم که ضعیف باشد، مظلومی برای انتخاب ۱۱ نفر داخل زمین با مشکلات عدیده ای روبه‌رو است. مگر اینکه او بخواهد از چند بازیکن امید در ترکیب تیمش استفاده کند.

منبع:ورزش سه

پاسخی بگذارید