تاریخ: ۱۰:۵۸ :: ۱۳۹۴/۰۶/۲۰
نام نویسنده: sobhan

صائب یونسی، بازیکن تیم فوتبال آلومینیوم هرمزگان که در دیدار این تیم با خیبر در خرم آباد بر اثر پرتاب سنگ یک تماشاگر نما از ناحیه سر مصدوم و دچار خونریزی شده بود پس از مداوا و تایید پزشک از بیمارستان ترخیص شد. به گزارش مازند اسپرت: تیم آلومینیوم هرمزگان که تا دقایق پایانی بازی […]

صائب یونسی، بازیکن تیم فوتبال آلومینیوم هرمزگان که در دیدار این تیم با خیبر در خرم آباد بر اثر پرتاب سنگ یک تماشاگر نما از ناحیه سر مصدوم و دچار خونریزی شده بود پس از مداوا و تایید پزشک از بیمارستان ترخیص شد.

به گزارش مازند اسپرت: تیم آلومینیوم هرمزگان که تا دقایق پایانی بازی با خیبر با نتیجه ۱-۰ عقب افتاده بود داود حقدوست ؛ سرمربی آلومینیوم سومین تعویض خود را انجام می دهد و در دقیقه ۸۵ صائب یونسی ۱۹ ساله به جای بابک پورغلامی وارد زمین می شود ولی پس از ۳ دقیقه بازیکن تازه وارد آلومینیوم به دلیل پرتاب سنگ به شدت از ناحیه سر مصدوم و دچار خونریزی شده و بلافاصله به بیمارستان منتقل می شود.

داود حقدوست در خصوص آخرین وضعیت صائب یونسی به ” ورزش سه ” گفت : خوشبختانه حال عمومی یونسی خوب است و خطری او را تهدید نمی کند و ضمناً هیچ عیادتی توسط تماشاگران و یا نمایندگان آنها از بازیکن ما به عمل نیامد.

 

منبع:ورزش سه

پاسخی بگذارید