تاریخ: ۱۸:۵۰ :: ۱۳۹۶/۰۷/۱۶
نام نویسنده: سیده روجا شجری

عضو شورای فنی تیم های ملی کشتی آزاد اعلام کرد تغییر کادر فنی تیم ملی فعلا در حال بررسی است و تصمیم جدیدی در نشست اخیر گرفته نشد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،منصور برزگر  با بیان اینکه تصمیم خاصی برای تغییر کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد در نشست اخیر شورای فنی اتخاذ نشد، اظهار داشت: این موضوع فعلا در حال بررسی است تا بهترین تصمیم در این خصوص گرفته شود. ضمن اینکه محمد طلایی از قهرمانان بااخلاق ملی و از مربیان توانمند کشتی کشور است و همواره زحمات زیادی برای سازندگی و رشد کشتی متحمل شده است.

وی تصریح کرد: آنچه مسلم است باید این موضوع بطور دقیق مورد بررسی قرار گیرد و بهترین تصمیم اتخاذ شود. البته اولویت جلسه اخیر شورای فنی، انتخاب سرمربی تیم امید بود که این کار انجام شد و باید منتظر روند اجرای برنامه های علیرضا رضایی سرمربی جدید این تیم تا رقابتهای جهانی امید باشیم.

سرمربی اسبق تیم ملی کشتی آزاد افزود: یکی از مهمترین دلایل انتخاب رضایی در این مسئولیت، شناخت کافی از کار و هماهنگی و ارتباط مطلوب او با متولیان فدراسیون کشتی بود که امیدواریم این روند به خوبی طی شود و شاهد رشد و پیشرفت کشتی گیران تیم امید باشیم.

برزگر در پایان گفت: رضایی باید با توجه به محدودیت زمان تا رقابتهای جهانی رده امید بتواند به خوبی تیمش را جمع و جور کند. طبیعتا او کار بسیار سختی پیش رو دارد و باید با همان انگیزه و توان همیشگی وارد گود شود.

/مهر

پاسخی بگذارید