تاریخ: ۹:۵۵ :: ۱۳۹۴/۰۶/۲۰
نام نویسنده: sobhan

محسن مسلمان فردا این فرصت را دارد تا در ترکیب پرسپولیس برابر پیکان توانایی ها خود را به سرمربی پرسپولیس اثبات کند.   به گزارش “مازنداسپرت“، هافبک جوان پرسپولیس که در دیدارهای اخیر تیمش فرصتی برای حضور در میدان به دست نیاورده، احتمالا در دیدار برابر پیکان در جام حذفی این فرصت را خواهد داشت […]

محسن مسلمان فردا این فرصت را دارد تا در ترکیب پرسپولیس برابر پیکان توانایی ها خود را به سرمربی پرسپولیس اثبات کند.

 

به گزارش “مازنداسپرت“، هافبک جوان پرسپولیس که در دیدارهای اخیر تیمش فرصتی برای حضور در میدان به دست نیاورده، احتمالا در دیدار برابر پیکان در جام حذفی این فرصت را خواهد داشت تا در ترکیب ثابت تیمش به میدان برود.

پرسپولیس در اولین گام جام حذفی باید به مصاف علیرضا مرزبان و شاگردانش برود که در لیگ دسته اول شرایط فوق العاده ای برای صعود دارند و این می تواند چالش بزرگ برای برانکو در اولین بازی حذفی تیمش باشد. سرمربی کروات پرسپولیس که نیمی از شاگردان ثابتش را به دلیل حضور در تیم ملی و مصدومیت در اختیار ندارد در این بازی نگاه ویژه ای به نیمکت تیمش و خصوصا محسن مسلمان دارد که این روزها بمب انگیزه است برای اثبات توانایی هایش!

باید دید مسلمان می تواند از این فرصت ۹۰ یا ۱۲۰ دقیقه ای برای پس گرفتن جایگاهش در تیم استفاده کند یا برانکو را ناامید خواهد کرد.

 

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید