تاریخ: ۱۸:۴۶ :: ۱۳۹۶/۰۷/۱۶
نام نویسنده: سیده روجا شجری

آرسن ونگر به شایعاتی که آنچلوتی را به آرسنال نسبت می‌دهند واکنش نشان داده و مدعی شده این وظیفه هیئت مدیره است که جانشینش را انتخاب کند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،بعد از اخراج کارلو آنچلوتی از تیم فوتبال بایرن مونیخ او از سوی مطبوعات به تیم‌های مختلف نسبت داده می‌شود. یکی از تیم‌هایی که به این مربی ایتالیایی نسبت داده می‎شود آرسنال است و این که خود آنچلوتی گفته دوست دارد به لیگ برتر بازگردد این شایعه را پررنگ‌تر کرده است.

این موضوع اما واکنش آرسن ونگر سرمربی فعلی آرسنال را در بر داشته است. او در پاسخ به این سوال که وقتی بخواهید بروید کدام مربی را به عنوان جانشینتان انتخاب می‌کنید؟ گفت: نمی‌دانم چه کسی قرار است در آرسنال جانشین من شود. وقتی در باشگاهی مربی هستی نباید فکر کنی برای همیشه در آن تیم هستی. همچنین اعتقاد من این است یک باشگاه فوتبال زمانی موفق است که در آن همه کارشان را به بهترین شکل انجام دهند. وظیفه من آماده کردن تیم برای بازی بعد است و مسئولیت سیاست‌های تکنیکی و تاکتیکی تیم با من است. انتخاب مربی بعد اما وظیفه اعضای هیئت مدیره است. من هم نمی‌خواهم در کار کسی دخالت کنم.

/مهر

پاسخی بگذارید