تاریخ: ۱۸:۳۸ :: ۱۳۹۶/۰۷/۱۶
نام نویسنده: سیده روجا شجری

وینفرد شفر از هفته نهم رسما بعنوان سرمربی روی نیمکت آبی پوشان تهران می‌نشیند و این در حالی است که این تیم تا پایان نیم فصل نخست یک بازی خارج از خانه دارد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، با جدایی علیرضا منصوریان، وینفرد شفر ۶۷ ساله جای او را روی نیمکت استقلال گرفت تا از هفته نهم بازی‌های این تیم با مربیگری پیرمرد آلمانی ادامه یابد. شفر در بدو ورودش به جمع آبی پوشان با خوش شانسی‌هایی هم مواجه شد. از جمله این که عمده بازیکنان مصدوم این تیم که در زمان منصوریان استفاده از آنها مقدور نبود به شرایط مسابقه رسیدند تا شفر از حداکثر نیروهای موجود تیمش بهترین استفاده را ببرد.

اما یکی دیگر از خوش‌شانسی‌های شفر این است که تیم تحت هدایتش از الان تا پایان نیم فصل تنها برای یک بازی از تهران خارج می‌شود و ۶ بازی از ۷ بازی باقی مانده این تیم تا پایان نیم فصل در تهران انجام می‌شود.

آبی پوشان در هفته نهم در تهران میزبان فولاد هستند و در هفته دهم در دیداری که میهمان هستند به مصاف پرسپولیس می‌روند. شاگردان شفر در هفته یازدهم بار دیگر میزبان هستند و تیم نفت تهران در این هفته حریف استقلالاست.

هفته دوازدهم تنها هفته‌ای است که استقلالی‌ها باید از خانه خارج شوند و آنها در این بازی به مصاف تیم سیاه جامگان در مشهد می‌روند. استقلالی‌ها هفته سیزدهم در خانه خود میزبان گسترش فولاد هستند و در هفته چهاردهم نیز در دیگر دربی تهران به مصاف تیم پیکان می‌روند که این بازی هم برای این تیم دیدار خانگی محسوب می شود. آنها مثل فصل گذشته باز هم در آخرین بازی نیم فصل به دیدار سپاهان خواهند رفت که این بازی هم برای آبی پوشان یک دیدار خانگی به حساب می آید تا ۵ بازی از ۶ بازی باقی مانده این تیم تا پایان نیم فصل در تهران باشد.

به این اضافه کنید اولین دیدار از مرحله برگشت لیگ برتر یا هفته شانزدهم که در آن بازی هم آبی پوشان در خانه خود با تیم صنعت نفت آبادان دیدار می کنند تا شفر در بدو ورودش به استقلال ۶ بازی از ۷ بازی پیش رو را در تهران انجام دهد.

/مهر

پاسخی بگذارید