تاریخ: ۱۸:۳۷ :: ۱۳۹۶/۰۷/۱۶
نام نویسنده: سیده روجا شجری

پیشکسوت استقلال گفت: انتخاب دو تن از اعضای کمیته فنی به عنوان دستیار سرمربی استقلال کار عجیبی بود که فقط در فوتبال ما اتفاق می‌افتد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مهدی فنونی‌زاده در خصوص حضور وینفرد شفر به عنوان سرمربی استقلال، گفت: اعتقاد دارم او مربی خوبی است. آلمانی‌ها همیشه به نظم و انضباط معروف هستند و این نظم می‌تواند کمک به استقلال کند.

وی تاکید کرد: در این چند روز که شفر به تهران آمده و هدایت استقلال را برعهده گرفته، توانسته است ارتباط خوبی با بازیکنان برقرار کند، محیط پیرامونش را بشناسد. شفر از نظر روحی و روانی بازیکنان را کاملا شناخته و بابت این موضوع از مک‌درموت هم کمک گرفته است.

پیشکسوت استقلال در ادامه خاطرنشان کرد: باید همه از این مربی حمایت کنند، خصوصا مسئولان استقلال که لازم است این سرمربی را از حاشیه دور کرده و اجازه ندهند با مصاحبه‌های پی در پی وارد مسائلی شود که بعدا نتواند از آن خلاصی پیدا کند.

فنونی‌زاده تصریح کرد: شفر باید تنها تمرکزش را بر روی دو دیدار پیش رو بگذارد، خصوصا دربی که باید بداند این بازی برای هواداران بسیار حیاتی است و هیچ وقت نمی‌خواهند مقابل حریف سنتی خود نتیجه را واگذار کنند. اگر چه شفر در مصاحبه‌ای گفته بود که این بازی هم مثل سایر بازی‌ها یک دیدار معمولی خواهد بود، اما مطمئنم می‌داند حقیقت چیز دیگری است و حساسیت این بازی بسیار بالاست، پس باید تیمش را از لحاظ روحی و روانی برای این دیدار آماده کند.

وی در خصوص انتخاب دو عضو کمیته فنی به عنوان دستیار سرمربی استقلال گفت: کار عجیبی بود که کمیته فنی انجام داد و فکر می‌کنم این مسائل فقط در کشور ما رخ می‌دهد. اگر چه شفر این دو دستیار را نپذیرفت، اما قرار است کمیته فنی نقش نظارت بر عملکرد کادر فنی را داشته باشد و اگر دو عضو کمیته فنی به کادر اضافه شوند، آن وقت چه کسی باید از کمیته فنی انتظار انتقاد از کادر را داشته باشد.

پیشکسوت استقلال در پایان خاطرنشان کرد: کمیته فنی باید دو تن از پیشکسوتانی را به عنوان دستیار شفر انتخاب کند که از توانایی فنی بالایی برخوردار باشند تا بتواند در کنار دیگر دستیاران، یک استقلال پرقدرت را در ادامه فصل به میدان بفرستد.

/مهر

پاسخی بگذارید