تاریخ: ۱۹:۲۵ :: ۱۳۹۶/۰۷/۱۵
نام نویسنده: سیده روجا شجری

سرپرست تیم فوتبال تراکتورسازی، گفت: امید عالیشاه فردا به تبریز سفر می‌کند و در تمرینات حاضر خواهد شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،کاظم محمودی در مورد شرایط تراکتورسازی، گفت: بعد از ایام سوگواری تاسوعا و عاشورا تمرینات تیم به صورت منظم دنبال می‌شود و بازیکنان کار خود را برای کسب آمادگی جهت حضور در هفته نهم لیگ برتر دنبال می‌کنند.

وی در مورد وضعیت مصدومیت مهدی شریفی و محمد نوری تصریح کرد: شریفی و نوری در تمرینات حضور دارند و مشکلی بابت حضور در بازی ندارند.

سرپرست تراکتورسازی در رابطه با وضعیت شهرام گودرزی و محمد ابراهیمی، تصریح کرد: گودرزی‌ هم برنامه‌های خود را دنبال می‌کند و به  احتمال زیاد او هم شرایط بازی را پیدا خواهد کرد. محمد ابراهیمی هنوز تمرینات خود را آغاز نکرده و احتمالا مقابل پارس جم غایب است.

محمودی در رابطه با وضعیت سینا عشوری،‌ گفت: عشوری کنار تیم تمرین می‌کند و اگر کادرفنی صلاح بداند شاید او بتواند برای دقایقی بازی کند.

وی در رابطه با زمان حضور امید عالیشاه در تمرینات، خاطرنشان کرد: عالیشاه از فردا در تمرینات حاضر می‌شود و کار خود را کنار تیم دنبال می‌کند.

سرپرست تراکتورسازی در مورد رویارویی با پارس جم جنوبی، گفت: پارس تیم بسیار خوبی است که از امکانات بالایی برخوردار است. آنها تیم یکدستی را تشکیل دادند که  تا به اینجا هم نتایج قابل قبولی گرفتند. پارس تیم قدرتمندی است اما با توجه به اینکه در خانه بازی می‌کنیم تلاش می‌کنیم نتیجه خوبی بگیریم.

وی در مورد شکایت علی کریمی از تراکتورسازی و نگرانی بابت تبعات این اتفاق، عنوان کرد: در جریان این مسئله نیستم چرا که مسائل حقوقی باشگاه توسط آرش نجفی دنبال می‌شود. هواداران مطمئن باشند جای نگرانی نیست. همه پرونده‌های تراکتورسازی بسته شده و ما اولین تیمی هستیم که در حال دریافت مجوز حرفه‌ای هستیم. نگرانی بابت پرونده‌های تراکتورسازی نیست.

محمودی در پایان، گفت: باز هم جا دارد از هواداران خوب تراکتورسازی که در تمرینات هم تیم را تنها نمی‌گذارند تشکر کنم. هواداران بزرگی داریم که باید قدردان آنها بود امیدوارم همچنان چتر حمایتی هواداران بالا سر تیم باشد.

/فارس

پاسخی بگذارید