مشکلات مالی ورزش مازندران ادامه دارد !
تاریخ: ۱۹:۰۱ :: ۱۳۹۶/۰۷/۱۵
نام نویسنده: مهدی غلامی
آینده مبهم تیم بدمینتون آمل برای بازی های مرحله برگشت لیگ برتر !

سرپرست تیم لیگ برتری بدمینتون آمل گفت: مشکلات مالی زیاد که این تیم در پیش از شروع لیگ ونیز مرحله رفت لیگ برتر بدمینتون مردان باشگاه های کشور داشته، باعث شده تا شرکت این تیم در بازیهای برگشت با تردید ومبهم باشد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،بهزاد زراعتگر روز شنبه درگفت وگویی افزود: یکی از دلایل اصلی نتیجه نگرفتن این فصل تیم بریون آمل در لیگ برتربدمینتون باشگاه های کشور این است که در فصل گذشته این تیم علاوه برحمایت مالی۲۰میلیون تومانی اسپانسر، از درآمد مازاد دراختیار داشتن سالن ورزشی حجاب نیز برای هزینه های تیم بهره مند بود، اما هیچ یک ازاین ۲ حمایت ها تاکنون در این فصل به تیم نشده است.
وی اضافه کرد، متاسفانه امسال وبا اتمام قرارداد سالن با هیات بدمینتون آمل، سالن به صورت ماهانه در اختیار هیات گذاشته می شود و نگرانی ها نیز برای تمدید یا عدم تمدید قرارداد سالن نیز همچنان وجود دارد.
سرپرست تیم بدمینتون بریون آمل اضافه کردکه به علت مشکلات بیان شده، برخلاف سال قبل نتوانستیم بازیکن مطرح وملی پوش جذب کنیم وبا بازیکنان متوسطی که در شهرستان و استان داشتیم ، در لیگ برتر شرکت کردیم.
زراعتگر به نتایج تیم بریون آمل در مرحله رفت و مقدماتی بیست و سومین دوره مسابقات لیگ برتر بدمینتون مردان باشگاههای کشور اشاره کرد وگفت: مرحله رفت این مسابقات روزهای ۳۰ و ۳۱ شهریورماه جاری به میزبانی تیم زنجان برگزار شد و تیم بریون آمل در گروه دوم که تیم های کرمانشاه ، فولاد مبارکه سپاهان اصفهان و ذوب روی صبا زنجان حضور دارند، متاسفانه با باخت برابر این سه تیم در انتهای جدول قرار گرفت.
وی افزود: شکست های این فصل تیم ما درحالی رقم می خورد که حریفان گروه ما از جمله تیم کرمانشاه ، سپاهان اصفهان و زنجان با جذب بهترین های کشور تیم خیلی خوبی بستند و به عنوان مدعی در لیگ مطرح هستند.
وی اضافه کرد، که تیم بریون آمل امسال با بازیکنانی بومی شهرستان همچون ‘ آرمین برزنده و امیرمحمد برزنده ، محمد طاهرزاده ، قاسم ابراهیمی ، هادی زمانی ، سینا جاویدی’ در لیگ شرکت کرده وتلاش ها و توان آنها در برابر بازیکنان ملی پوش ومطرح ستودنی بود.
** منتظر یک جلسه با مدیران شرکت بریون برای تصمیم نهایی
زراعتگر که رییس هیات بدمینتون شهرستان آمل نیز هست، درخصوص آینده وضعیت تیم بریون آمل در ادامه مسابقات لیگ برتر گفت: ما اکنون منتظر یک جلسه با مدیران شرکت بریون هستیم تا درخصوص حمایت یا عدم حمایت مالی از تیم بتوانیم تصمیم نهایی را بگیریم.
وی با بیان اینکه تیم بدمینتون بریون آمل تنها تیم لیگ برتری مازندران در سالهای اخیر در سطح اول این رشته ورزشی در کشور است، ابرازامیدواری کرد که با حمایت مالی مسئولان شهرستانی واستانی، این تیم تا پیش از بازیهای مرحله برگشت تقویت شود و بتواند حداقل سهمیه لیگ برتری خود را در فصل جاری حفظ کند.
تیم بدمینتون آمل در سالهای اخیر با حمایت هاو تلاش های بهزاد زراعتگر در لیگ برتر بدمینتون باشگاه های کشور حضور داشته و کسب مقام های دومی وسومی این مسابقات با حضور بازیکنان ملی پوش وسرمربی تیم ملی در کارنامه افتخارات این تیم دیده می شود.

پاسخی بگذارید