تاریخ: ۹:۲۷ :: ۱۳۹۴/۰۶/۲۰
نام نویسنده: sobhan

سید احمد محمدی کشتی گیر درخشان ایران با وجود شایستگی کامل برای دریافت طلا ، به مدال برنز قناعت کرد .   به گزارش ” مازنداسپرت “، سید احمد محمدی، آزاد کار قائم شهری تیم ملی اولین نماینده ی ایران در این مسابقات بود و سه کشتی گیر دیگر کشورمان از امشب بر روی تشک […]

سید احمد محمدی کشتی گیر درخشان ایران با وجود شایستگی کامل برای دریافت طلا ، به مدال برنز قناعت کرد .

 

به گزارش ” مازنداسپرت “، سید احمد محمدی، آزاد کار قائم شهری تیم ملی اولین نماینده ی ایران در این مسابقات بود و سه کشتی گیر دیگر کشورمان از امشب بر روی تشک مسابقات خواهند رفت.محمدی در دور اولین مسابقه اش دیوید هابات از اسلوونی را ۱۲ بر صفر شکست داد و در دور بعد مارن کوبایی را با نتیجه ی قاطع ۶ صفر از پیش رو برداشت.

دارنده مدال طلای آسیا در مرحله ی بعد مقابل برنت مک کالف آمریکا قرار گرفت و با یک کشتی فوق العاده تواسنت ، حریف سرسختش سرسخت را ۵ بر ۴ شکست داد و به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت که در این مرحله نیز بوشر از رومانی را با نتیجه ۶ بر یک شکست داد .

نماینده ی ایران برای صعود به فینال فرانک چامیزو مارکوئز کشتی گیر کوبایی الاصل ایتالیایی را در پیش داشت و در حال ناباوری برابر این کشتی گیر قدر ضربه فنی شد و از صعود به فینال باز ماند.

سید احمد محمدی کشتی گیر وزن ۶۵ کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد ایران توانست در دیدار رده بندی با پیروزی ۱۵-۵ برابر حریف سرشناس آذربایجانی خود طغرل عسگراف اولین مدال را برای شاگردان خادم کسب کند.عسگراف دارنده ی مدال طلای المپیک لندن نیز بوده است.محمدی با این مدال سهمیه المپیک وزن ۶۵ کیلوگرم کشتی آزاد را نیز برای ایران به ارمغان آورد.

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید