تاریخ: ۱۸:۴۰ :: ۱۳۹۶/۰۷/۱۵
نام نویسنده: سیده روجا شجری

برنامه ۱۳ دیدار از رقابت های لیگ کشتی آزاد و فرنگی باشگاه‌های کشور از دیدارهای معوقه و هفته های دوم و سوم دور برگشت اعلام شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،برنامه ۱۳ دیدار از رقابت های لیگ کشتی آزاد و فرنگی باشگاه های کشور  که شامل دیدارهای معوقه و دیدارهای هفته های دوم و سوم دور برگشت نیز می شود به شرح زیر است:

دیدار تیم های کشتی فرنگی به میزبانی تیم شهدای مدافع حرم قم- سالن شهید حیدرنیا:
۱- بیمه رازی – مرحوم حسین خواجه وندی نوشهر (۱۷ مهرماه- ساعت ۱۷)
۲- شهدای مدافع حرم قم-  مرحوم حسین خوجه وندی نوشهر (۱۸ مهرماه- ساعت ۱۰ صبح)
۳- شهدای مدافع حرم قم- بیمه رازی (۱۸ مهرماه- ساعت ۱۷)
سرپرست: مسابقات شهرام چراغی
نماینده هیأت کشتی استان: محسن وزیری
سرپرست فنی: جواد کریمی (داور درجه یک بین المللی از تهران)
داوران: غلامرضا طاهرخانی (درجه یک بین المللی- قزوین) مزدک گیتی (درجه یک بین المللی- همدان) رضا علی اصغری (درجه دو بین المللی- گیلان) محمدعلی احمدی (درجه سه بین المللی- مازندران)

دیدار تیم های کشتی آزاد به میزبانی تیم ایزی پایپ کاشان- شهر کاشان:
۱- ایزی پایپ کاشان- رعد پدافند هوایی (۱۸ مهرماه – ساعت ۱۷)
۲- ایزی پایپ کاشان- بیمه رازی (۱۹ مهرماه ساعت ۱۷)
سرپرست مسابقات: هادی حبیبی
نماینده هیأت کشتی استان: ابوالفضل شیرانی
سرپرست فنی: سید محمد عابد هاشمی نسب (داور درجه یک بین المللی از تهران)
داوران: هژار عباسی (درجه یک بین المللی- آذربایجان غربی) داود خوش منظر (درجه یک بین المللی- تهران) محمدرضا ستوده (درجه دو بین المللی- لرستان) محمد محمودیان (درجه سه بین المللی- اصفهان)

دیدار تیم های کشتی فرنگی به میزبانی تیم کشتی سینا صنعت ایذه – شهر ایذه:
۱- سینا صنعت ایذه – رعد پدافند هوایی (۱۸ مهرماه -ساعت ۱۰ صبح)
۲- پیام نور خوزستان – آکادمی امید نوروزی (۱۸ مهرماه – ساعت ۱۷)
۳- سینا صنعت ایذه- آکادمی امید نوروزی (۱۹ مهرماه- ساعت ۱۰ صبح)
۴- پیام نور خوزستان- رعد پدافند هوایی (۱۹ مهرماه- ساعت ۱۷)
سرپرست مسابقات: علی رفوگر
نماینده هیأت کشتی استان: امین کجباف
سرپرست فنی: مهدی آقاولی (داور درجه یک بین الملی از تهران)
داوران: نیما صادقی (درجه یک بین المللی- مازندران) وحید خوش طینت (درجه یک بین المللی- تهران) غلامرضا محمدنژاد (درجه دو بین المللی – مازندران) سیاوش مهتاب منش (داور درجه سه بین المللی- تهران)

دیدار تیم های کشتی آزاد پاس رستم کلا و هلدینگ فراز (میزبان بهشهر – ۲۰ مهرماه ساعت ۱۷)
سرپرست مسابقات: عبداله فتوحی
نماینده هیأت کشتی استان: غلامرضا نوری زاده
سرپرست فنی: کوروش تقی زاده (داور درجه یک بین المللی از بوشهر)
داوران: اکبر نصیری (درجه یک بین المللی – زنجان) امیرحسین رهنما (درجه یک بین المللی- سمنان) سعید نصرت پناه (درجه دو بین المللی- تهران) ساسان سالاری (درجه دو بین المللی- فارس)

دیدار تیم های کشتی آزاد به میزبانی ایزی پایپ کاشان- شهر کاشان:
۱- رعد پدافند هوایی – ایزی پایپ کاشان (۲۰ مهرماه – ساعت ۱۷)
۲- رعد پدافند هوایی- هیأت کشتی مرند (۲۱ مهرماه – ساعت ۱۰ صبح)
۳- ایزی پایپ کاشان- هیأت کشتی مرند (۲۲ مهرماه- ساعت ۱۷)
سرپرست مسابقات: شهرام چراغی
نماینده هیأت کشتی استان: ابوذر شیرانی
سرپرست فنی: سید محمد افتخاریان (داور درجه یک بین المللی – البرز)
داوران: ناصر فروتن (درجه یک بین المللی- تهران) بهروز هندیجانی (درجه یک بین المللی – خوزستان) محمدعلی احمدی (درجه ۲ بین المللی – مازندران) وحید زارع رفیع (درجه سه بین المللی – البرز)

/مهر

پاسخی بگذارید