در رقابت‌های قهرمانی معلولان کشور ؛
تاریخ: ۱۸:۴۲ :: ۱۳۹۶/۰۷/۱۵
نام نویسنده: علی احمدی
رکابزن محمودآبادی صاحب ۳ مدال برنز شد

دوچرخه‌سوار محمودآبادی در نهمین دوره رقابت‌های دوچرخه‌سواری جانبازان و معلولان قهرمانی کشور با کسب سه مدال برنز خوش درخشید.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،حسن اسلامی ورزشکار خوش اخلاق و ارزنده محمودآبادی در نهمین دوره مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی جانبازان و معلولان کشور توانست سه مدال ارزشمند برنز را به گردن آویزد.

اسلامی که ورزشکار خوش اخلاق و مستعدی است و با وجود تموم ناملایماتی که در حقش صورت گرفته، اما این مشکلات و بی‌توجهی‌ها او را از هدفش باز نداشت و ثابت کرده که معلولیت محدودیت نیست و بازهم شایستگی‌های خود را نشان داد و خوش درخشید.

اسلامی در این رقابت‌ها در سه رشته سرعت یک کیلومتر، تایم تریل و تعقیبی انفرادی توانست در بین شرکت‌کنندگان این مسابقات صاحب سه گردن آویز برنز شود و همچنین این ورزشکار سال گذشته در هشتمین دوره این رقابت‌ها که در شیراز برگزار شده بود در مسافت یک کیلومتر عنوان سومی را از آن خود کرد.

نهمین دوره رقابت‌های دوچرخه سواری قهرمانی کشور طی روز های ۱۲ و ۱۳ مهرماه با حضور نمایندگان ۱۶ استان و در چهار رشته سرعت یک کیلومتر، تعقیبی انفرادی، تایم تریل انفرادی و استقامت به میزبانی زنجان برگزار شد./فارس

پاسخی بگذارید