تاریخ: ۱۹:۴۹ :: ۱۳۹۴/۰۶/۱۹
نام نویسنده: sobhan

نماینده وزن ۶۵ کیلوگرم کشورمان در رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان در نخستین دیدارش مقابل حریف اسلوونی به پیروزی دست یافت.   به گزارش مازند اسپرت ، رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان از ساعت ۲۱:۳۰ امشب (پنجشنبه) به وقت ایران در شهر لاس وگاس آمریکا آغاز شد که سید احمد محمدی نماینده وزن ۶۵ کیلوگرم […]

mohammadiنماینده وزن ۶۵ کیلوگرم کشورمان در رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان در نخستین دیدارش مقابل حریف اسلوونی به پیروزی دست یافت.

 

به گزارش مازند اسپرت ، رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان از ساعت ۲۱:۳۰ امشب (پنجشنبه) به وقت ایران در شهر لاس وگاس آمریکا آغاز شد که سید احمد محمدی نماینده وزن ۶۵ کیلوگرم با پیروزی در نخستین دیدارش راهی مرحله بعد شد.

در وزن ۶۵ کیلوگرم که ۴۷ کشتی گیر وزن کشی کرده اند، محمدی در دور اول با نتیجه ۱۲ بر صفر ( مقتدرانه با ضربه فنی) مقابل داوید هابات از اسلوونی به پیروزی دست یافت و راهی دور دوم شد. وی در این مرحله با برنده دیدار فرانکلین از کوبا و باتیر بورجاکوف از ترکمنستان مبارزه خواهد کرد.

کشتی گیران مجارستان، ترکیه و آمریکا، طغرل عسگراف آذربایجانی، داوید صفریان از ارمنستان به همراه کشتی گیرانی از قرقیزستان، گرجستان و قزاقستان نفراتی هستند که محمدی باید با آنها در صورت حضور در نیمه نهایی برای فینالیست شدن مبارزه کند.

پاسخی بگذارید