تاریخ: ۱۹:۲۱ :: ۱۳۹۴/۰۶/۱۹
نام نویسنده: sobhan

مازند اسپرت :سرمربی تنها نماینده استان مازندران در لیگ برتر فوتبال ساحلی بانوان گفت : مثل همیشه مشکلات مالی  ما را برای حضور در لیگ برتر دچار مشکل کرده است . فائزه جعفرزاده سرمربی تنها نماینده استان مازندران در لیگ برتر فوتبال ساحلی بانوان کشور در گفتگو با خبرنگار مازند اسپرت اظهار کرد :ما در […]

252مازند اسپرت :سرمربی تنها نماینده استان مازندران در لیگ برتر فوتبال ساحلی بانوان گفت : مثل همیشه مشکلات مالی  ما را برای حضور در لیگ برتر دچار مشکل کرده است .

فائزه جعفرزاده سرمربی تنها نماینده استان مازندران در لیگ برتر فوتبال ساحلی بانوان کشور در گفتگو با خبرنگار مازند اسپرت اظهار کرد :ما در گروه ” ب ” این رقابت ها قرار گرفته ایم که در این گوره با تیمهای مس کرمان ، تیران اصفهان ، آرسن میناسیان گیلان ، فارسان چهار محال همگروه شده ایم .

وی در خصوص زمان دقیق شروع مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور گفت :  7 مهر ماه آغاز بازیهاست که مازندران میزبان دور رفت این رقابتهاست و بازی ها در شهرستان ساری برگزار خواهد شد .

جعفرزاده افزود : بازیهای لیگ برتر فوتبال ساحلی بانوان کشور بصورت مجتمع رفت و برگشت در ۲ گروه برگزار خواهد شد که هزینه میزبانی بعهده باشگاه میباشد ولی متاسفانه تا باشگاه ما نتوانسته اسپانسری برای پرداخت هزینه این میزبانی جذب کند.

سرمربی تنها نماینده استان مازندران در لیگ برتر فوتبال ساحلی در خصوص جذب بازیکنان این تیم بیان کرد : امسال بهترین بازیکنان استان را در اختیار گرفتیم ولی چون تا حالا اسپانسر جذب نکرده ایم، تمرینات این تیم هفته ای یکبار برگزار میشد که آن هم فعلا تعطیل شده است .

وی در پایان ضمن توجه بیشتر به ورزش بانوان و کمک خواستن از اداره ورزش و جوانان و هیات فوتبال استان و شهرستان گفت :از هیچ ارگانی کمکی دریافت نکرده ایم ولی امیدوارم مسئولین ورزشی و غیر ورزشی استان و شهرستان ما را کمک کنند چون تیم خوبی امسال راهی مسابقات خواهد شد . با توجه به اینکه میزبان هم هستیم ؛ ازمسولین خواهشمندم نگاه ویژه ای به فوتبال و ورزش بانوان داشته باشند ما در کشور ۲ تیم لیگ برتر فوتسال و یک تیم فوتبال ساحلی داریم و همچنین در همه رده ها در تیم ملی بازبکن داریم .بانوان  ما خیلی از آقایون استان جلو تر هستند . از نظر رسیدگی و امکانات خیلی عقب هستیم و کسی ما را حمایت نمیکند و اگر هم کمکی باشد خیلی کم است .

پاسخی بگذارید