تاریخ: ۱۰:۴۶ :: ۱۳۹۶/۰۷/۱۲
نام نویسنده: سیده روجا شجری

رفتارهای غیرحرفه‌ای ستاره‌های فوتبال گاهی آزاردهنده و خسته کننده می‌شود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،فوتبال ایران کم معضل و مشکل ندارد اما یکی از مسائلی که به شدت آزار دهنده است کری های غیر حرفه ای هواداران فوتبال برای یکدیگر است. مثلا بخشی از هواداران پرسپولیس در آستانه یکی از مهم ترین بازی های تاریخ پرسپولیس در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا بنری از علیرضا منصوریان را نصب کردند که فقط باعث ایجاد تنش و حاشیه برای تیم شد. شاید بروز چنین رفتارهایی از چند لیدر یا تماشاچی چندان دور از انتظار نباشد، اما انتظار می رود که بازیکنان با توجه به این که ادعای حرفه ای بودن دارند،رفتاری غیر از این را از خود نشان دهند.

فرشاد احمدزاده یکی از بازیکنان خوب و موثر پرسپولیس در دو فصل اخیر بوده است. با این وجود او در بسیاری از زمینه‌ها رفتار حرفه‌‎ای و متناسب با شأن یک بازیکن در حد تیم پرسپولیس را بلد نیست. فرشاد بنیان‌گذار یکی از شادی گل‌های پر حاشیه و جنجال‌ساز در فوتبال ایران بوده که حتی باعث دعوا و درگیری در دربی دو فصل پیش شد. او همچنین بارها در مصاحبه‌هایش از یک شعار زشت و ناپسند در ورزشگاه‌ها به عنوان شعار مورد علاقه‌اش یاد کرده که باعث ناراحتی و خشم هواداران استقلال شده. با این وجود احمدزاده کماکان دست از این حرکات خود برنمی دارد و با قدرت به کار خودش در زمینه کری‌خوانی‌های مخرب و غیر حرفه ای و سطحی ادامه می دهد.

شماره۱۰ قرمزها پیش از بازی با الهلال عربستان در اظهارنظری عجیب مدعی شده بود حتی اگر پرسپولیس ۹نفره هم شود، ۶گل به الهلال می‌زند! قطعا هیچ بازیکن حرفه ای در آستانه یک بازی بزرگ در مقابل حریفی قدرتمند آن هم در سطح نیمه نهایی لیگ قهرمانان چنین حرفی را بیان نمی کند، اما فرشاد چنین ادعایی را مطرح کرد و جالب اینکه تیمش از یک تیم ۱۰نفره چهار گل خورد!

این کری‌خوانی ناشیانه احمدزاده به نوعی یادآور حرف عجیبی بود که او در هفته پایانی لیگ پانزدهم و بازی با راه‌آهن به زبان آورد. آن روز پرسپولیس برای کسب عنوان قهرمانی به برتری با سه گل یا اختلاف بیش از آن نیاز داشت و فرشاد احمدزاده در مصاحبه‌ای بسیار عجیب گفت: «شاید ۱۰گل به راه‌آهن زدیم!» این سخنان فقط باعث افزایش فشار به روی بازیکنان پرسپولیس شد تا آن ها موقعیت ها را یکی پس از دیگری از دست بدهند و در نهایت جام قهرمانی برای پرسپولیس از دست رفت. آقای احمدزاده …

/خبرآنلاین

پاسخی بگذارید