هفته هفتم لیگ آزادگان ؛
تاریخ: ۹:۳۳ :: ۱۳۹۶/۰۷/۱۲
نام نویسنده: تحریریه
عزم نمایندگان  مازندرانی برای  رسیدن به بالای جدول

هفته هفتم رقابت های لیگ یک جام آزادگان درحالی امروز چهارشنبه ۱۲ مهرماه در۹ شهر ایران پیگیری می شود که نمایندگان مازندران به دنبال دست و پا کردن جایگاه بهتردر جدول این رقابت ها هستند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، نساجی قائمشهر با سابقه ترین نماینده مازنی ها در رقابت های فوتبالی لیگ یک جام آزادگان در ۶ بازی گذشته با ۱۳ امتیاز در رده سوم این رقابت ها قرار دارد و در صورت برد در هفته هفتم در کرج برابر اکسین البرز ۱۰ امتیازی به رده دوم صعود می کند.
اگرچه دیدارسختی برای این نماینده مازنی ها پیش بینی می شود، ولی برد شیرین نساجی درهفته ششم در بازی خانگی برابرقوهای سفید ملوان انزلی که با نتیجه ۲ بر یک خاتمه یافت،بذرامیدی دردل قرمزپوشان این تیم ایجاد کرده تا بتوانند با شکست اکسین البرز و یا با شکست رقبا به رده بالاتر هم بروند.
نساجی در صورت برد در برابر اکسین البرز در شهر کرج ۱۶ امتیازی می شود و با میانگین ۲٫۳ امتیاز درهر بازی بهترین نتیجه را تا هفته هفتم برای خود کسب می کند.
* دیدارنفس گیر خونه به خونه با ایرانجوان بوشهر قعر جدولی
تیم خونه به خونه بابل دیگر نماینده مازنی ها در رقابت های فوتبال دسته یک لیگ آزادگان که هفته ششم را با برد خارج از خانه توانست صدر نشین این رقابت ها نفت مسجد سلیمان را با یک گل به زیر بکشد، در حالی هفته هفتم در بابل به مصاف ایران جوان بوشهر قعر نشین می رود که این تیم با قرارگرفتن در رده ۱۷ چیزی برای از دست دادن ندارد.
خونه به خونه بابل در۶ بازی اخیر با کسب ۸ امتیاز و میانگین ۱٫۳ در هر بازی در رده دهم جدول ۱۸ تیمی این رقابت ها قرار گرفت و ایران جوان بوشهر با همین تعداد بازی و با ۲ امتیاز در رده هفدهم قرار دارد.
جواد نکونام کاپیتان سابق تیم ملی ایران و ناخدای خونه به خونه در فصل جاری که نخستین بار در کسوت سرمربی هدایت یک تیم را بر عهده دارد راهی جز برد و کسب ۳ امتیاز این دیدار خانگی برای رساندن تیمش به جمع مدعیان لیگ برتر ندارد.
هر نتیجه ای به جز برد برای تیم خونه به خونه در زمین خانگی به خصوص در برابر تیم ته جدولی ایران جوان بوشهر باخت مسلم است که تا حد زیادی رویای بابلی های فوتبالدوست و علاقه مند به تیم شهرشان را برای رسیدن به لیگ برتر به دست کاپیتان سابق و محبوب تیم ملی برباد می دهد.
گرچه تا پایان رقابت های لیگ یک جام آزادگان برای تمام تیم های لیگ برتری حدود ۲۷ بازی زمان باقی است، ولی تجربه رقابت های لیگ دسته یک به کادر فنی تیم ها ثابت کرده که تیم هایی که در ابتدا بالا نشین بودند، توانستند به لیگ برتر صعود کنند.
به عنوان نمونه برای اثبات اظهارات فوق می توان به تیم های سپیدرود رشت وپارس جنوبی جم در رقابت لیگ یک سال ۹۶-۹۵ و تیم های پیکان تهران و صنعت نفت آبادان در فصل ۹۵-۹۴ اشاره کرد که هر چهار تیم از ابتدا در رده اول تا پنجم این رقابت ها قرار داشتند و توانستند با بازی منطقی به لیگ برتر برسند.
سرمربی تیم نساجی قائمشهر می گوید شرایط تیمش در جدول به گونه ای است که باید بازیکنان و کادر فنی بازی حساب شده ای را در ادامه رقابت ها در پیش بگیرند.
مهدی پاشازاده به خبرنگارایرنا گفت ما برای تثبیت جایگاه و رسیدن به رده بالاتر نیاز داریم که در دیدار با تیم های پایین جدولی به گونه بازی کنیم که ۳ امتیاز این دیدار ها را کسب کنیم ، اگرچه بازی با تیم های پایین جدولی به مراتب سخت تر از تیم های بالا جدولی است.
سرمربی تیم خونه به خونه بابل نیز عزم خود را جزم کرده تا پس از شکست تیم بالا جدولی مسجد سلیمان این بار تیم ته جدولی ایران جوان بوشهر را در زمین خانگی غرق کند تا بتواند از میانه جدول کنده شود.
جواد نکونام به خبرنگارایرنا گفت که از لحاظ فنی تیمش در آمادگی خوبی قرار دارد و برد هفته گذشته نیز شارژ روحی خوبی برای تیمش بود تا بتوانند بازی خانگی را با برد تمام کند.
هفته هفتم رقابت های لیگ دسته یک ساعت ۱۵٫۳۰ دقیقه فردا چهارشنبه ۱۲ مهرماه در ۹ شهر ایران پیگیری می شود.
از این رقابت ۲ تیم در پایان ۳۴ بازی به لیگ برتر صعود می کنند و در شرایط فعلی تیم های نفت مسجد سلیمان با ۱۶ امتیاز رده اول و بادران تهران با ۱۴ امتیاز در رده سوم و نساجی با ۱۳ امتیاز در رده سوم قرار دارند.

پاسخی بگذارید