اقدامی عجیب از فدراسیون؛
تاریخ: ۱۸:۵۸ :: ۱۳۹۶/۰۷/۱۰
نام نویسنده: تحریریه
میزبان‌های هفته نخست لیگ برتر والیبال مشخص شدند/ دو مازنی هر دو میزبان !

سازمان لیگ فدراسیون والیبال میزبان های هفته نخست لیگ برتر مردان سال ۹۶ را مشخص کرد و در اولین هفته هر دو نماینده مازندران میزبان خواهند بود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،سی و دومین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر ایران «جام شهید محسن حججی» از روز یکشنبه ۱۶ مهرماه آغاز می شود و در نشست قرعه کشی این رقابت ها که روز گذشته برگزار شد، برنامه هفته نخست بر اساس قرعه مشخص شد.

سازمان لیگ فدراسیون والیبال میزبان های هفته نخست دور رفت را بر اساس قرعه کشی انجام شده مشخص کرد که شهرهای تهران، ساری، کرج، آمل و گنبد در هفته نخست لیگ برتر والیبال مردان سال ۹۶ میزبان خواهند بود.

برنامه کامل هفته نخست لیگ برتر به قرار زیر است:

تهران – خانه والیبال، ساعت ۱۶: پیکان تهران – شهرداری تبریز

آمل – سالن پیامبر اعظم (ص)، ساعت ۱۶: کاله مازندران – سایپا تهران

ساری – سالن سید رسول حسینی، ساعت ۱۶: سازمان عمران شهرداری ساری – رعد پدافند کاشان

کرج – سالن انقلاب، ساعت ۱۶: شمس – خاتم اردکان

گنبد – سالن المپیک، ساعت ۱۶: ایرانیان گنبد – شهرداری ارومیه

 

نکته عجیب در اعلام هفته اول این رقابت ها، میزبانی هر دو نماینده استان مازندران یعنی تیم های کاله و عمران در هفته اول این رقابت هاست. این موضوع در حالی رخ داد که هر دو دیدار در یک زمان برگزار خواهد شد و عملا والیبال دوستان مازندرانی باید قید یکی از بازی های این هفته را بزنند .

امیدواریم در هفته های آینده فدراسیون والیبال برنامه ای اتخاذ کند که چنین اتفاقات عجیبی رخ ندهد تا هواداران مازندرانی با خیال راحت بازی تیم های استان خود را دنبال کنند.

پاسخی بگذارید