در پی شایعات اخیر ؛
تاریخ: ۱۵:۲۲ :: ۱۳۹۶/۰۷/۰۵
نام نویسنده: روح الله سلطانی
واکنش مالکان باشگاه خونه به خونه مازندران !!!

در پی شایعات اخیر در خصوص میزان دریافتی مداح معروف کشور از هیات غریب مدینه برای ده شب اول ماه محرم، این هیات بیانیه ای صادر می نماید.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،در خصوص میزان دریافتی مداح معروف کشور از هیات غریب مدینه برای ده شب اول ماه محرم، این هیات بیانیه ای صادر می نماید.

🔹در متن بیانیه هیات آمده است:

 

بسمه الله الرحمن الرحیم

ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان آقا امام حسین (ع)، هیات غریب مدینه در حیات بیش از ۲۵ ساله خود، سوق دادن جوانان پرشور و مشتاق به مراسم عزاداری اهل البيت و زنده نگه داشتن محرم و صَفَر را رسالت دينی و شرعی خود می داند و در این راه از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد.

ولی با كمال تاسف شاهد بودیم در ايام محرم و عزای آقا اباعبدالله الحسین (ع)، جريانی خاص و بی اخلاق به دنبال تخريب وجهه این هیات برآمده است و باطرح مطالبی مبنی بر پرداخت ارقام نجومی به مداحان و ⁉️تبدیل ریال به تومان⁉️، سعی در شايعه سازی و بزرگنمائی دروغين و فضاسازی گسترده علیه هیات را دارد.

ان شاالله هیات غریب مدینه امیرکلا (مازندران) پس از پایان مراسم سوگواری، با طرح شکایت در محاکم حقوقی این اقدام دور از اخلاق شایعه سازان را مورد پیگرد قانونی قرار خواهد داد.

 

♦️ هیات امنای هیات غریب مدینه امیرکلا (مازندران)

♦️ خانواده حسن زاده امیری

پاسخی بگذارید