در چهارمین سالگرد درگذشت زنده‌یاد جابر معافی برگزار شد؛
تاریخ: ۲۰:۱۳ :: ۱۳۹۶/۰۶/۳۱
نام نویسنده: تحریریه
گزارش تصویری دیدار رسانه ورزش مازندران و یاران جابر

به مناسبت چهارمین سالگرد در گذشت سرپرست فقید خبرگزاری فارس مازندران، دیدار دوستانه فوتبال میان تیم رسانه ورزشی مازندران و یاران جابر برگزار شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،به مناسبت چهارمین سالگرد در گذشت جابر معافی، سرپرست فقید خبرگزاری فارس مازندران، دیدار دوستانه فوتبال میان تیم رسانه ورزش مازندران و یاران جابر که منتخبی از جوانان و دوستان صمیمی مرحوم معافی بودند، برگزار شد. این دیدار که در زمین چمن مجموعه جهاد ساری برگزار شد، یاران جابر با نتیجه شش بر دو موفق شدند رسانه ای ها را شکست دهند.

گل های رسانه ای ها را در این دیدار توسط مهدی رضی و سید احمد حسینی به ثمر رسیده شد .

و گل های یاران جابر را یعقوب قربانی، مهرداد رضایی( ٣ گل) ، حسن معافی، قدیر رضایی زدند.

این دیدار که به مناسبت چهارمین سالگرد در گذشت جابر معافی برگزار شد، قبل از شروع بازی دو تیم برای شادی روح این عزیز سفرکرده فاتحه‌ای را قرائت کردند.

شعبان وفایی نژاد از پیشکسوتان عرصه خبر، قبل از آغاز این دیدار در حضور حاضرین صحبت هایی را در خصوص مرحوم معافی انجام دادند و همچنین بازیکنان دو تیم عکس مرحوم جابر معافی کنار زمین قرار دادند و  شاخه گلی را کنار این عکس گذاشتند.

قابل ذکر است ؛ قضاوت این دیدار بر عهده حسن حسن زاده از داوران پیشکسوت استان مازندران بود و همچنین در این دیدار عرفان معافی فرزند مرحوم جابر معافی در ترکیب تیم رسانه ورزش مازندران حضور داشت و به عنوان کاپیتان این تیم جای خالی جابر معافی را در تیم رسانه پر کرد .

گفتنیست؛ مرحوم جابر معافی سرپرست فقید خبرگزاری فارس، ۳۱ شهریور ۹۲ بر اثر عارضه ایست قلبی در بیمارستان حکمت ساری درگذشت.

در ادامه تصاویر مربوط به این دیدار نمادین و دوستانه را مشاهده می کنید:

پاسخی بگذارید