تاریخ: ۱۸:۳۶ :: ۱۳۹۶/۰۶/۳۱
نام نویسنده: سیده روجا شجری

دارنده دو مدال نقره المپیک در رشته کشتی گفت: به وزیر ورزش گفتیم که ما نتایج کشتی آزاد را بررسی کرده‌ایم و ایرادات برطرف می‌شود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،عسگری محمدیان ، درباره نشست با وزیر ورزش اظهار داشت: در این جلسه عنوان کردم که موفقیت‌های کشتی نباید با یک شکست زیر سوال برود و ما امروز در شورای فنی هستیم که به‌عنوان استخوان خرد کرده ورزش به آن کمک بکنیم و خوشحال می‌شویم از نظرات متخصصان کشتی نیز بهره مند شویم.

وی ادامه داد: ما انتظار داریم در مورد مسائل کشتی، از اهالی کشتی سوال شود و هیچکس نمی‌تواند بهتر از اهالی کشتی، در مورد کشتی صحبت کند.

محمدیان با اشاره به اینکه خانواده کشتی می‌تواند در کنار هم مشکل کشتی آزاد را برطرف کند، تصریح کرد: در نشست با وزیر ورزش گفتم که فدراسیون کشتی آینده نگری کرده است و مطمن هستم کشتی در صورت حمایت مناسب از سوی وزارت ورزش و جوانان می‌تواند در المپیک ۲۰۲۰ توکیو نیز موفق باشد.

دارنده مدال نقره جهان افزود: فدراسیون کشتی مظلوم است و به تنهایی نمی‌تواند بار مشکلات خود را به دوش بکشد.

وی با اشاره به اینکه فعالیت‌های امروز کشتی با ۲۲ تیم ملی در چندین رشته با قبل قابل مقایسه نیست، خاطر نشان کرد: اینکه گفته می‌شود شورای فنی هر موضوعی را تایید می‌کند را به شدت رد می‌کنم. فدراسیون به خرد جمعی احترام می‌گذارد و به وزیر ورزش نیز گفتیم که ما در شورا، نتایج کشتی آزاد را بررسی کرده‌ایم و ایرادات برطرف می‌شود.

محمدیان درباره تعیین تکلیف وضعیت سرمربیگری تیم امید خاطر نشان کرد: محمد حسن محبی سرمربی سابق تیم ملی، اکبر فلاح سرمربی سابق تیم ملی جوانان و علیرضا رضایی مدیرسابق تیم‌های ملی سه گزینه‌ای بوده‌اند که به دلایل مختلف پیشنهاد مجید ترکان مدیر تیم‌های ملی را برای این مسئولیت نپذیرفته‌اند و تا پایان هفته بعد تکلیف سرمربی تیم ملی امید را مشخص خواهیم کرد، ضمن اینکه در جلسه شورای فنی بر لزوم تشکیل کمیته آنالیز فنی، نظارت بیشتر شورا بر تیم‌های ملی و انتخاب یک فرد واجد شرایط برای ایجاد هماهنگی بین سه رده ای سنی تیم‌های ملی به عنوان پاشنه آشیل این روزهای کشتی کشور تاکید شد.

/تسنیم

پاسخی بگذارید