تاریخ: ۱۸:۳۲ :: ۱۳۹۶/۰۶/۳۱
نام نویسنده: سیده روجا شجری

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت که سرمربی مستعفی این تیم همیشه در دل هواداران استقلال می‌ماند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،سیروس دین‌محمدی در خصوص استعفای علیرضا منصوریان پس از تساوی استقلال مقابل ذوب‌آهن اظهار داشت: «علی‌منصور» همیشه در دل هواداران می‌ماند. او استقلال را دوست دارد و تصمیم بسیار خوبی گرفت. استقلالی‌ها همیشه منصوریان را دوست دارند و خود او نیز دیگر طاقت صحبت‌هایی را که هواداران روی سکوها می‌زنند، نداشت.

وی درباره شعار هواداران استقلال علیه منصوریان و توهین برخی از آنها به سرمربی مستعفی تیم خود، تصریح کرد: خودِ هواداران بودند که منصوریان را به استقلال آوردند و این شعارها درست نیست. ما نباید گذشته را فراموش کنیم. هواداران به منصوریان «داش علی منصور» می‌گفتند و حالا نباید این حرف‌ها را بزنند. او برای استقلال زحمت زیادی کشیده و سال گذشته هم نتایج بسیار خوبی کسب کرد.

پیشکسوت استقلال با بیان اینکه قرار نیست زمانی که تیم نتیجه نگیرد، به مربی تیم توهین شود، گفت: ای کاش هواداران ما مانند بارسلونا و رئال مادرید با یک دستمال سفید اعتراض می‌کردند و حرمت خانواده اعضای تیم را از بین نمی‌بردند! هواداران چرا علیه منصوریان که این‌قدر برای استقلال زحمت کشیده، شعار دادند؟

دین‌محمدی در مورد سرمربی بعدی استقلال و اینکه مدیرعامل استقلال اعلام کرده فاتح تریم گزینه نخست سرمربیگری استقلال خواهد بود، تصریح کرد: استقلال تیم بزرگی است و تیم بزرگ، مربی بزرگ می‌خواهد. باید انتخاب مدیران استقلال برای هدایت این تیم در شأن استقلال باشد تا این تیم را از بحران خارج کند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا باید تغییری در کادر مدیریتی استقلال هم ایجاد شود یا خیر، خاطرنشان کرد: مدیریت تیم بسیار خوب کار کرده است. من همان‌طور که قبلاً گفتم، سمتی در باشگاه ندارم و سمتی هم نمی‌خواهم، اما مدیران استقلال، پول بازیکنان را داده‌اند، امکانات خوبی برای تیم فراهم و بازیکنان خوبی را جذب کرده‌اند.

پیشکسوت استقلال در ادامه افزود: این مدیران تا آخرین لحظه پشت سرمربی خود ایستاده بود و بی‌انصافی است که بگوییم مدیریت در این نتایج استقلال مقصر است. اگر بازیکنان به عدم پرداخت مبلغ قرارداد خود اعتراض داشتند، باید از مدیریت گلایه می‌کردیم، اما الان همه چیز واضح است.

/تسنیم

پاسخی بگذارید