تاریخ: ۱۵:۵۲ :: ۱۳۹۴/۰۶/۱۹
نام نویسنده: sobhan

ژوزه مورینیو بین سال های ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۳ سرمری رئال مادرید بود و با این تیم قهرمان لالیگا و کوپا دل ری شد.   به گزارش “مازنداسپرت“، فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید که با برنامه “La Partida De Lad 12″ شبکه رادیویی کوپه صحبت می کرد، در مورد احتمال بازگشت مورینیو به رئال گفت:” […]

ژوزه مورینیو بین سال های ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۳ سرمری رئال مادرید بود و با این تیم قهرمان لالیگا و کوپا دل ری شد.

 

به گزارش “مازنداسپرت“، فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید که با برنامه “La Partida De Lad 12″ شبکه رادیویی کوپه صحبت می کرد، در مورد احتمال بازگشت مورینیو به رئال گفت:” من برنامه ای برای بازگرداندن مورینیو به رئال ندارم. البته نقش او در متحول شدن رئال مادرید بسیار مهم بود. پیش از آمدن مورینیو، ما چندین سال از یک هشتم لیگ قهرمانان نیز فراتر نمی رفتیم اما با مورینیو همه چیز تغییر کرد.”

پرز در مورد برنده توپ طلای امسال گفت:” نظر من مثل همیشه رونالدو است و پس از او، بیل، خامس و بنزما.”
رئیس باشگاه رئال مادرید در مورد شایعه نقش مندس(مدیر برنامه های مشهور فوتبال) در رئال مادرید گفت:” مندس هیچ نقش و تاثیری در رئال ندارد. سه بازیکن او در رئال مادرید بازی می کنند که جزو بهترین های دنیا هستند.”
پرز در مورد نتیجه بازی بارسلونا و اتلتیکو که شنبه برگزار خواهد شد نیز چنین گفت:” مساوی برای ما نتیجه خوبی است. از هیچکدام آنها هم نمی ترسیم.”

 

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید