تاریخ: ۱۵:۴۹ :: ۱۳۹۴/۰۶/۱۹
نام نویسنده: sobhan

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران به دلیل مشکلات حال حاضر تیمش تمرینات نفت تهران را برای حفظ سلامتی و بهبود وضعیت روحی و روانی شاگردانش تعطیل کرده     به گزارش “مازنداسپرت” سرمربی تیم فوتبال نفت تهران به دلیل مشکلات حال حاضر تیمش تمرینات نفت تهران را برای حفظ سلامتی و بهبود وضعیت روحی و […]

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران به دلیل مشکلات حال حاضر تیمش تمرینات نفت تهران را برای حفظ سلامتی و بهبود وضعیت روحی و روانی شاگردانش تعطیل کرده

 

 

به گزارش “مازنداسپرت” سرمربی تیم فوتبال نفت تهران به دلیل مشکلات حال حاضر تیمش تمرینات نفت تهران را برای حفظ سلامتی و بهبود وضعیت روحی و روانی شاگردانش تعطیل کرده و درد و دلی را با وزیر محترم نفت، مدیرعامل محترم شرکت ملی نفت ایران و رئیس محترم هیئت امنا و موسس باشگاه نفت تهران انجام داد که در آن به موارد زیر اشاره شده است:

جناب آقای زنگنه، وزیر محترم نفت، جناب آقای جوادی، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران و جناب آقای دکتر سید عماد حسینی، رئیس هیئت امنا و موسس باشگاه نفت تهران، با وجود دستورات و توصیه های شما، مشکلات مالی تیم نفت تهران از سال گذشته حل نشده و از یک ماه قبل از پایان لیگ چهاردهم هنوز تسویه حساب فصل قبل انجام نشده و در فصل جدید نیز پرداختی صورت نگرفته است. طی این مدت من به اتفاق مدیریت باشگاه همواره سعی کردیم شرایط را به گونه ای پیش ببریم که توازن روحی و روانی بازیکنان حفظ شود اما این موضوع در حال حاضر از دست مدیریت باشگاه و کادر فنی خارج شده و باشگاه در وضعیت ناپایداری به سر می برد.

در حال جاضر عمده مشکلات ما به مسائل مالی و لجستیکی بر می گردد چون بازیکنان ما در پاسخگویی به خانواده هایشان جوابی جزء شرمندگی ندارند. این موضوع باعث شده روح و روان آنها به شدت بهم ریخته شده شاهد مصدومیت مداوم آنها در تمرینات تیم باشیم ضمن اینکه بدهی های باشگاه به آژانس ها، هتل ها و مشکلات لجستیکی تیم در سفرها همه و همه دست به دست هم داده تا شرایط بسیار بسیار تلخ شود.

ما تیمی نیستیم که به دلیل مشکلات شدید فعلی مثل خیلی از تیم ها به دنبال اعتراض و اعتصاب باشیم. ما هدفی جزء زحمت کشیدن نداریم و به همین دلیل لقب نفت سخت کوش و باهوش به ما داده شده است. ما اگر به دنبال اعتراض و اعتصاب بودیم مشکلات موجود را از طریق وب سایت باشگاه به اطلاع نمی رساندیم. ما این کار را کردیم تا جامعه فوتبال و رسانه برداشت سوء از حرف های ما نکنند.

آقای وزیر، مدیرعامل محترم شرکت ملی نفت ایران و و رئیس محترم هیدت امنا و موسس باشگاه نفت تهران دستورات شما در راستای حمایت از تیم به جا و به موقع بوده اما به جرات می توان گفت بخش اعظم آن عملیاتی نشده است. استنباط من این است که شما از این موضوع بی اطلاع هستید واگرنه شک ندارم همچون گذشته با عزم و اعتقاد راسخ به حمایت از تنها نماینده فوتبال جمهوری اسلامی ایران در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا می پرداختید.
مشکلات ما قبل از بازی رفت مقابل الاهلی سرباززد اما به دلیل اینکه همه ما خود را سربازی برای دفاع از پرچم ایران می دانستیم دم بر نیاوردیم. با سعی و تلاش مدیریت و کادرفنی به خاطر منافع ملی تیم را به هر شکلی بود حفظ کردیم اما در حال حاضر مشکلات به حدی حاد شده که از کنترل مدیریت و کادرفنی تیم خارج شده است به همین دلیل فعلا تمرینات تیم را تعطیل کردم تا در آستانه بازی بسیار حساس ما با الاهلی بازیکنان ما دیگر آسیب بدنی و روحی نبینند.

جناب آقای زنگنه، جناب آقای جوادی ما می دانیم که شما در شرایط سخت فعلی اقتصادی و دوره گذاری که کشورمان پشت سر می گذارد، چقدر مشغله و دغدغه فکری دارید و نقش پررنگ و بزرگی را در مسئولیت های خود در راستای اعتلای اقتصاد کشور بازی می کنید. آقای وزیر ما می دانیم که شما جزء بهترین وزرای کشورمان طی ۳۵ سال گذشته هستید و می دانیم که از نظر ملی در مقطع حساس فعلی چه دیدگاهی به تنها نماینده فوتبال ایران در آسیا دارید. نماینده ای که در یک روز غیر تعطیل توانست حدود ۳۰ هزار هوادار فوتبال ملی را به ورزشگاه آزادی بکشاند.

بازیکنان ما می دانند در حال حاضر لباسی را برتن کرده اند که سمت راست آن منقش به پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران است بنابراین برای سرافرازی مردم و بالا نگه داشتن پرچم کشور از هیچگونه فداکاری و تلاشی در بازی برگشت مقابل الاهلی دریغ نخواهند کرد اما برای آینده همچنان نگران هستیم.
ما تمرین ظهر پنجشنبه تیم را به دلیل حفظ سلامتی و شرایط بدنی بازیکنان و ایجاد شرایط روحی و روانی پایدار برای تیم برگزار نکردیم. اصول حرفه ای مربیگری ایجاب می کند به حفظ سلامت بدنی و روحی بازیکنان اهمیت دهیم.

جناب آقای زنگنه، وزیر محترم نفت، من علیرضا منصوریان، قهرمان سابق تیم ملی فوتبال ایران که در دوران طلایی فوتبال ایران، زیر پرچم مقدس کشورم افتخار آفرینی کرده و لقب سرباز وطن را در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۴که باعث افتخار خانوادگی بنده است یدک می کشم، به استحضار جنابعالی می رساند در این موقعیت خطیر زمانی و قبل از بازی حساس برگشت ما مقابل الاهلی برای حل مشکلات ورود کرده و کمک کنید. مطمئن باشید چه اتفاقا مثبت و چه اتفاقات منفی بیفتد تک تک بچه های سخت کوش ما همچون یک سرباز وطن به مصاف الاهلی خواهند رفت و سعی می کنیم با آمادگی کامل از نظر روحی و روانی در میدان حضور پیدا کنیم.

آقای وزیر با وجود پیگیری های پی در پی مدیرعامل محترم شرکت ملی نفت ایران و مدیریت باشگاه نفت تهران هنوز دستور حضرتعالی در خصوص پرداخت نهایی سال گذشته و همچنین بودجه سال جاری عملیاتی و اجرایی نشده است لذا خواهشمندم به منظور رفع مشکلات فعلی و حفظ شان و جایگاه باشگاه نفت تهران در فوتبال ایران، جنابعالی راسا برای حل مشکلات فعلی ورود کرده و دستور دهیداقدامات لازم را مبذول فرمایند.

با تشکر
سرمربی تیم فوتبال نفت تهران
علیرضا منصوریان
۹۴/۶/۱۹

 

منبع:ورزش۳

 

پاسخی بگذارید