تاریخ: ۱۰:۲۷ :: ۱۳۹۶/۰۶/۳۱
نام نویسنده: سیده روجا شجری

مدافع – هافبک تیم سپاهان اصفهان معتقد است که تیمش لیاقت پیروزی مقابل پرسپولیس را داشت.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،حسن جعفری پس از تساوی ۲ – ۲ سپاهان مقابل پرسپولیس، اظهار داشت: بچه‌های ما خیلی خوب بازی کردند. سپاهان تیمی است که تازه شکل گرفته و نیاز به زمان دارد. پرسپولیس خوب بازی می‌کند و چند سالی است که بازیکنان و مربیانش کنار یکدیگر هستند.لیاقت بردن پرسپولیس را داشتیم، اما باز هم خدا را شکر می‌کنم که مقابل پرسپولیس بازنده نشدیم. بازیکن ما مصدوم بودیم و در آن لحظه ۱۰ نفره بودیم، اما توانستیم به بازی برگردیم.

وی افزود: از هواداران سپاهان تشکر می‌کنم. آنها بزرگی‌شان را نشان دادند و ثابت کردند لِنگه‌شان در دنیا پیدا نمی‌شود. با اینکه خوب نتیجه نگرفته بودیم، اما امروز وقتی وارد ورزشگاه شدم و دیدم آنها برای حمایت از تیم‌شان زودتر از ما به استادیوم آمدند، مو به تنم سیخ شد. آنها لطف دارند و امیدوارم همیشه در کنار ما باشند. هواداران کمی صبر کنند، سپاهان واقعی را می‌توانند ببینند.

مدافع – هافبک سپاهان با اشاره به اینکه مقابل پرسپولیس بازوبند کاپیتانی تیمش را بر بازو بسته بود، خاطرنشان کرد: هدف موفقیت سپاهان است. روزی که از این تیم رفتم، اشتباه خودم بود. خودم هم فهمیدم که اشتباه کردم. این بازوبند سالیان سال بر بازوی محرم (نویدکیا) بود و من به دنبال این مسائل نیستم، چون مهم سپاهان است.

/تسنیم

پاسخی بگذارید