تاریخ: ۱۰:۲۴ :: ۱۳۹۶/۰۶/۳۱
نام نویسنده: سیده روجا شجری

بازیکن پیشین استقلال مشکل اصلی این تیم را هیئت مدیره و مدیرعامل باشگاه می‌داند و معتقد است آنها باید زودتر از منصوریان استعفا می‌کردند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مجید نامجومطلق  در خصوص تساوی یک – یک تیم استقلال مقابل ذوب‌آهن و استعفای علیرضا منصوریان از سرمربیگری استقلال اظهار داشت: استقلال در نیمه اول از نظر فنی بازی خوب و منطقی انجام داد، اما در نیمه دوم استرس بر تیم حاکم شد و بازیکنان این تیم نتوانستند از اندوخته خود مراقبت کنند.

وی ادامه داد: هر چند گل ذوب‌آهن آفساید بود، اما استقلال در نیمه دوم نتوانست بازی خوبی را به لحاظ فنی انجام دهد. کادرفنی استقلال با توجه به اتفاقاتی که در برنامه نود افتاده بود، شرایط روحی و روانی خوبی نداشت. با توجه به مسائلی که من در این برنامه دیدم، اتفاقات زیادی در باشگاه استقلال افتاده و زمانی که مدیران باشگاه با هم آنقدر مشکل و زاویه دارند، طبیعی است تیم در زمین نتواند عملکرد فنی خوبی داشته باشند.

پیشکسوت استقلال در ادامه با انتقاد از هیئت مدیره و مدیرعامل این باشگاه، عنوان کرد: نمی‌دانستم تا این حد مشکل در مدیریت باشگاه وجود دارد وگرنه اصلاً از تیم ایراد فنی نمی‌گرفتم. به نظرم این هیئت مدیره و مدیرعاملِ ضعیف باید قبل از منصوریان استعفا می‌کردند و می‌رفتند. تصور کنید در جایی کار می‌کنید که هیچ‌کس پشت شما قرار ندارد، چه اتفاقی خواهد افتاد؟ طبیعی است تیمی که این همه مشکل رفتاری و اخلاقی در آن وجود دارد، کارآیی لازم را در زمین نخواهد داشت. با این مشکلات منصوریان خیلی صبر کرده که تاکنون در استقلال دوام آورد.

نامجومطلق با بیان اینکه استقلال تیم بسیار بزرگ و پر افتخارترین تیم ایران است، به تسنیم گفت: معلوم است با این هیئت مدیره‌، وضعیت باشگاه استقلال اینگونه خواهد شد. اتفاقی که در برنامه نود افتاد را تاکنون در دوران فوتبالی‌ام ندیده بودم. تا الآن ندیده بودم در یک باشگاه انقدر افراد آن دنبال انتقام از هم باشند.

وی درباره انتخاب سرمربی جدید تیم اسقلال، خاطرنشان کرد: این تصمیم مسئولان و هیئت مدیره باشگاه است. من در جایگاهی نیستم که در این مورد صحبت کنم، اما امیدوارم این هیئت مدیره و مدیرعامل حداقل این‌بار یک تصمیم درست بگیرند.

/تسنیم

پاسخی بگذارید