تاریخ: ۱۱:۲۷ :: ۱۳۹۴/۰۶/۱۹
نام نویسنده: sobhan

مازند اسپرت : تیم دانشگاه فردوسی مشهد مقام اول دومین دوره المپیاد ورزش های همگانی دانشجویان دختر دانشگاههای کشور که در دانشگاه مازندران در بابلسر جریان بود را بدست آورد. به گزارش مازند اسپرت ؛ دومین دوره المپیاد ورزش های همگانی دانشجویان دختر دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور از روز سه شنبه در […]

FHFHمازند اسپرت : تیم دانشگاه فردوسی مشهد مقام اول دومین دوره المپیاد ورزش های همگانی دانشجویان دختر دانشگاههای کشور که در دانشگاه مازندران در بابلسر جریان بود را بدست آورد.

به گزارش مازند اسپرت ؛ دومین دوره المپیاد ورزش های همگانی دانشجویان دختر دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور از روز سه شنبه در مجتمع رفاهی دانشگاه مازندران واقع در بابلسر آغاز شده بود.

در این رقابت ها بیش از ۳۰۰ دانشجوی دختر از ۵۸ دانشگاه در چهار رشته لی لی تعادلی ، چرخ تانک ، بولینگ با پا ، دارت با هم رقابت کردند.

به گزارش ایرنا بعد از تیم فردوسی مشهد تیم های صنعتی سهند تبریز و رازی کرمانشان عناوین دوم و سوم این المپیاد را بدست آوردند.

در مسابقه چرخ تانک تیم های دانشگاه فردوسی مشهد ، ایلام و کاشان اول تا سوم شدند.

در مسابقه لی لی تعادلی دانشگاههای اصفهان ، پیام نور خراسان شمالی و علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان رتبه های اول تا سوم را کسب کردند.

در مسابقه فیزابی ( معلولین ) الهام کسایی پور از دانشگاه ایلام ، نجمه حسینی از دانشگاه حکمی سبزواری و زکیه عالی پور آبادی از دانشگاه شاهرود رتبه های برتر را بدست آوردند.

در مسابقه دارت ( معلولین) هم عاطفه براتی از دانشگاه پیام نور ، فاطمه رحمتی از دانشگاه علامه طباطبایی و لاله کریمی از دانشگاه علوم کشاورزی و منباع طبیعی گرگان اول تا سوم شدند.

به گزارش مازند اسپرت ؛در رقابت های پسران که هفته گذشته برگزار شد تیم دانشگاه علم وصنعت ایران قهرمان شد و جام قهرمانی مسابقات را بالای سر برد.
تیم های دانشگاه ایلام و صنعتی نوشیروانی بابل به ترتیب دوم و سوم شدند.

پاسخی بگذارید