تاریخ: ۱۰:۲۲ :: ۱۳۹۶/۰۶/۳۱
نام نویسنده: سیده روجا شجری

پیشکسوت باشگاه استقلال می‌گوید که علیرضا منصوریان نباید از سمت خود استعفا می‌کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،حسن روشن ، در خصوص استعفای علیرضا منصوریان از سرمربیگری استقلال پس از تساوی یک – یک این تیم مقابل ذوب‌آهن اظهار داشت: وقتی کار به اینجا می‌رسد، هیچ چیز نمی‌توان گفت به جز اینکه مدیریت باشگاه خراب است و مشکل دارد. اگر همه چیز سر جای خودش بود، کار به اینجا نمی‌رسید. شنیده‌ام با یک بازیکن قرارداد هفت ساله بسته‌اند، بعدش می‌گویند این بازیکن ۲۴ ساله است و با شناسنامه پسر عمویش بازی می‌کند، با این اتفاقات باید فاتحه این مدیریت را خواند.

وی ادامه داد: متأسفانه چند سال است استقلال دچار این مشکلات شده است. زمان فتح‌الله‌زاده خیلی بهتر از دوران افشارزاده و افتخاری بود. بیچاره هوادار نمی‌دانم چه گناهی کرده که باید این وضعیت را تحمل کند.

پیشکسوت باشگاه استقلال درباره استعفای منصوریان تصریح کرد: او نباید می‌رفت. اگر منصوریان این بازیکنان را آورده و برای تیم برنامه داشت، باید می‌ماند و به کارش ادامه می‌داد. منصوریان الآن می‌فهمد که استقلال، نفت و سایر تیم‌ها نیست. او فصل گذشته در نیم‌فصل دوم نتیجه گرفت و همه گفتند دستش درد نکند، اما امسال وضعیت متفاوت شد. تا حالا کسی بدون «حیا کن، رها کن» استقلال را ترک نکرده، از قلعه‌نویی گرفته تا مظلومی و سایر مربی‌ها.

روشن در ادامه با اشاره به لزوم وجود کمیته فنی در تیم‌های لیگ برتری، عنوان کرد: اگر استقلال کمیته فنی داشت و این کمیته در جذب بازیکنان نظر می‌داد، اکنون این اتفاقات نمی‌افتاد و فقط منصوریان مقصر نمی‌شد. در این وضعیت کسی به مدیریت باشگاه کاری ندرد و تمام انتقادها به سوی منصوریان است. افتخاری می‌گوید برخلاف میل باطنی‌ام با استعفای منصوریان موافقت می‌کنم، اما اگر مخالف است باید از او حمایت کند و توجهی به انتقادها نکند.

وی در مورد کسانی که از آنها به عنوان گزینه‌های هدایت تیم استقلال نام برده می‌شود، خاطرنشان کرد: این مربیانی که در ایران هستند، اگر به درد بخور بودند، الآن تیم داشتند. اسم اینها را دلال‌ها می‌آورند. مربی خارجی خوب هم که این موقع از فصل بیکار نیست. استقلالی‌های سابق نیز با این وضعیت هدایت این تیم را نمی‌پذیرند،‌ چون می‌گویند ما تیم را نبسته‌ایم.

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: تنها مربیانی با این وضعیت به استقلال می‌آیند که دست دلال‌ها هستند. همین میک مک درموت مربی کنونی اسقلال بهترین گزینه است که تا پایان فصل هدایت استقلال را بر عهده بگیرد. مربیان خوب خارجی با تیم‌های خود قرارداد دارند و باید استقلال تا پایان فصل با همین میک مک درموت ادامه دهد تا آن زمان یک سرمربی خوب به استقلال بیاورند.

/تسنیم

پاسخی بگذارید