تاریخ: ۱۰:۱۵ :: ۱۳۹۶/۰۶/۳۱
نام نویسنده: سیده روجا شجری

سرمربی تیم فوتبال مس کرمان تیمش را مستحق شکست در دیدار هفته پنجم لیگ دسته اول برابر ملوان نمی‌داند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،احمد نخعی  در خصوص شکست ۳ بر ۲ تیمش مقابل ملوان بندرانزلی اظهار داشت: بازی بسیار خوب، جذاب و سنگینی را دو تیم انجام دادند و فوتبال خیلی خوبی بازی کردند. به نظرم در این بازی مستحق شکست نبودیم. نمی‌خواهم منکر ارزش‌های تیم ملوان شوم، اما روی اشتباهات فردی دو گل خوردیم و بعد از آن هم خیلی خوب به بازی برگشتیم و توانستیم بازی را مساوی کنیم.

وی ادامه داد:پس از مساوی شدن بازی در حالی که در حال حمله بودیم روی یک ضد حمله گل سوم را دریافت کردیم و شکست خوردیم. دست بازیکنانم درد نکند،‌ واقعاً بازی خوبی انجام دادند و به نظرم تماشاگرانی که در ورزشگاه بودند بازی زیبایی دیدند و لذت بردند.

سرمربی تیم مس کرمان درباره قضاوت (محمدحسین ترابیان) در این دیدار تصریح کرد: ما واقعاً مظلوم واقع شدیم. در دیدار هفته گذشته مقابل گل‌گهر برای ما یک پنالتی گرفته نشد، در این بازی هم به نظرم پنالتی که برای ملوان گرفته شد، پنالتی نبود و داور خیلی سخت‌گیرانه آن صحنه را خطا گرفت. ما واقعاً از داوری ضربه خوردیم، اگر هم اعتراض کنیم جریمه خواهیم شد. فکر می‌کنم جو سنگین انزلی روی ترابیان تأثیر گذاشته بود و او نتوانست قضاوت خوبی انجام دهد. در یک صحنه ۵۰ بطری به سمت کمک داور پرتاب شد،‌ اما داور هیچ عکس‌العملی نشان نداد. بازیکنان حریف در تمام صحنه‌ها در سینه داور بودند و حتی در یک صحنه به او ضربه هم زدند، اما ترابیان هیچ کاری نکرد. به نظرم داور نتوانست به خوبی از پس این بازی بریاید.

نخعی در مورد هفته آینده تیمش مقابل  برق جدید شیراز در هفته ششم لیگ دسته اول، عنوان کرد: قطعاً بازی خیلی سختی مقابل این تیم خواهیم داشت. برق بازیکنان و کادر فنی بسیار خوبی دارد. به نظرم این بازی سخت‌تر از دیدار با ملوان است. در هر صورت ما هم مس هستیم و  در خانه به سختی امتیاز از دست می‌دهیم. در این دیدار هم برای ۳ امتیاز به زمین خواهیم رفت.

/تسنیم

پاسخی بگذارید