تاریخ: ۱۰:۳۴ :: ۱۳۹۶/۰۶/۳۰
نام نویسنده: سیده روجا شجری

پیشکسوت استقلال گفت: مدیریت فعلی در شأن نام استقلال نیست و حرف و عمل منصوریان کاملاً برعکس درآمد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،عباس سرخاب، در مورد شرایط استقلال اظهار داشت: استقلال در حال حاضر هم از لحاظ فنی و هم از لحاظ روحی و روانی مشکل دارد. ابتدا باید مشکل روحی و روانی حل شده و پس از آن به بحث فنی ورود کنیم. استقلال هنوز با تاکتیک‌های ایده‌آل این تیم فاصله دارد، دلیلش هم تفکر خود منصوریان است.

وی در مورد استعفای منصوریان گفت: استعفا در این زمان خوب نیست، باید در تعطیلات این کار را می‌کرد تا باشگاه هم فرصتی برای انتخاب جایگزین داشته باشد. هر مربی که بیاید کارش سخت است و فکر نمی‌کنم بتواند تیم را جمع کند. به نظرم اگر منصوریان تا نیم‌فصل ادامه دهد بهتر باشد.

پیشکسوت استقلال در مورد بازی با ذوب‌آهن گفت: در نیمه دوم ذوب‌آهن منطقی‌تر بازی کرد اما استقلال احساسی بود. فوتبال روز دنیا نمی‌پذیرد که شما روی اتفاقات برنامه داشته باشید. تعویض‌های خوبی انجام نشد و روی توپ‌های هوایی برنامه نداشتیم. اشکالات فنی زیاد است، از سوی دیگر دستیاران منصوریان جوان هستند، اگر مرحوم پورحیدری بود شاید بهتر عمل می‌کرد.

سرخاب در مورد اینکه مدیریت استقلال را چقدر در این زمینه موثر می‌دانید، گفت: مدیریت خیلی ضعیف است. دوستان در برنامه ۹۰ نشان دادند که درایتی برای مدیریت در باشگاه نداشتند. افتخاری نتوانست مدیریت باصلابت و در شأن استقلال داشته باشد. مشکل اصلی همین مدیریت است. آنها منتظر بودند منصوریان استعفا دهد تا اینکه بخواهند او را برکنار کنند.

وی گفت: منصوریان هم در ابتدای انتخابش آمد و حرف‌هایی زد و به مردم امیدواری داد، اما در عمل همه چیز برعکس بود و استقلال به پایین‌ترین سطح ممکن رسید. یادم نمی‌آید تاکنون این تیم چنین شرایطی داشته باشد.

پیشکسوت استقلال در مورد اینکه بازیکنان چقدر در این ناکامی مؤثرند، گفت: بازیکنان که جذب شدند در حد استقلال نبودند، بازیکنان معمولی در حد همین لیگ خودمان جذب شدند و هیچ کدام وجه بین‌المللی نداشتند، این خودش یک معضل است.

سرخاب در پایان ابراز امیدواری کرد که هر اتفاقی که قرار است بیفتد به سود استقلال و هواداران باشد.

/فارس

پاسخی بگذارید