بازی‌های داخل سالن آسیا ؛
تاریخ: ۰:۰۵ :: ۱۳۹۶/۰۶/۳۰
نام نویسنده: علی احمدی
یاسر محمدی در کشتی با کمربند بخش کلاسیک برنزی شد

رقابت‌های کشتی با کمربند بخش کلاسیک پنجمین دوره بازی‌های داخل سالن آسیا، امروز (چهارشنبه) در شهر عشق آباد ترکمنستان در حال برگزاری است که در مسابقات بخش مردان یاسر محمدی در وزن ۸۰ کیلوگرم صاحب مدال برنز شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،رقابت‌های کشتی با کمربند بخش کلاسیک پنجمین دوره بازی‌های داخل سالن آسیا، امروز (چهارشنبه) در شهر عشق آباد ترکمنستان در حال برگزاری است که در مسابقات بخش مردان یاسر محمدی در وزن ۸۰ کیلوگرم صاحب مدال برنز شد.

در وزن ۵۵ کیلوگرم علی خلیلی پس از استراحت در دور اول، در دور مغلوب جومایف از ترکمنستان شد و از دور رقابت‌ها کنار رفت. در وزن ۶۰ کیلوگرم قاسم نوروزی در دور نخست مقابل اوماتوف از ازبکستان شکست خورد و حذف شد.

در وزن ۶۵ کیلوگرم اسماعیل امیری در دور اول برابر اورازاسهدوف از ترکمنستان مغلوب شد و از دور رقابت‌ها کنار رفت. در وزن ۷۰ کیلوگرم محمد غلامی در دور نخست مقابل قربان کولو از قزاقستان به پیروزی رسید، اما در دور دوم مغلوب روزیف از ازبکستان شد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.

در وزن ۸۰ کیلوگرم یاسر محمدی پس از استراحت در دور اول در دور دوم دریق از پاکستان را مغلوب کرد و راهی مرحله نیمه نهایی شد، اما در این مرحله مقابل نماتوف از ازبکستان مغلوب شد و به مدال برنز رسید. در وزن ۹۰ کیلوگرم حامد میرزاپور در دور نخست مقابل موزاپاروف از قزاقستان مغلوب شد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.

در وزن ۱۰۰ کیلوگرم محمود پروانه در دور اول باتار از مغولستان را مغلوب کرد، وی در دور بعد مقابل کولداشیو از ازبکستان شکست خورد و حذف شد. در وزن ۱۰۰+ کیلوگرم حبیب غلام‌پور بعد از استراحت در دور نخست در دور دوم برابر سویانوف از ازبکستان مغلوب شد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.

در بخش بانوان این رقابت‌ها نیز لیلا سیاهوشی و آسیه شجاعی در اوزان ۵۰ و ۷۰+ کیلوگرم صاحب مدال برنز شدند. در وزن ۵۰ کیلوگرم لیلا سیاهوشی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم جاکتاب از هند را شکست داد و راهی مرحله نیمه نهایی شد، اما در این مرحله مقابل ارگاشوا از ازبکستان شکست خورد و به مدال برنز رسید.

در وزن ۵۵ کیلوگرم زهرا یزدانی در دور نخست مغلوب عبدی رحمانووا از ترکمنستان شد و از دور مسابقات کنار رفت. در وزن ۶۰ کیلوگرم که ۵ نفر حضور دارند و رقابت‌ها به صورت دوره‌ای برگزار می‌شود، ریحانه شیخیان در دور نخست مغلوب مومانوا از قرقیزستان شد. وی در دور بعد به مصاف تاسپولاتووا از ترکمنستان می رود.

در وزن ۶۵ کیلوگرم سحر غنی‌زاده در دور نخست مقابل ممدجونووا از ازبکستان شکست خورد و حذف شد. در وزن ۷۰ کیلوگرم سارا علیپور نماینده کشورمان به دلیل شکستگی از ناحیه دست که ناشی از مصدومیت در مسابقات ترکمن گورش بود، وزن‌کشی نکرد.

در وزن ۷۰+ کیلوگرم آسیه شجاعی، پس از استراحت در دور نخست در دور دوم پرهار از هند را مغلوب کرد و راهی مرحله نیمه‌نهایی شد. شجاعی در این مرحله مقابل محمدووا از ترکمنستان مغلوب شد و به مدال برنز رسید.

پاسخی بگذارید