مریم گیلانی عضو تیم ملی تنیس روی میز معلولین؛
تاریخ: ۱۵:۴۰ :: ۱۳۹۶/۰۶/۲۹
نام نویسنده: روح الله سلطانی
هدفم کسب مدال طلا در مسابقات پاراآسیایی است

عضو تیم ملی تنیس روی میز معلولین گفت: در دوره گذشته بازی های پاراآسیایی مدال طلای انفرادی را کسب کرده ام و این بار هم نیز هدفم کسب مدال طلا در این مسابقات است

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مریم گیلانی لاریمی تنها نماینده مازندران در اردوی تیم ملی تنیس روی میز در اهواز توانست جزء ۵ بازیکنی باشد که جواز حضور در این مسابقات را کسب کند.
وی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا ، افزود : مثل تمامی ورزشکاران هدفم کسب مدال طلا در مسابقات پاراآسیایی است و تمام تلاشم را برای رسیدن به این هدف انجام خواهم داد تا بار دیگر پرچم پرافتخار جمهوری اسلامی ایران را در کشور بیگانه به اهتزاز درآورم .
این بانوی جویباری که هم اکنون در اردو تیم ملی در اهواز حضور دارد گفت که تمرینات به صورت منظم در ۲ نوبت صبح و عصر زیر نظر مربی تیم ملی زهرا کرم زاده در حال انجام است .
اردوی تیم ملی از ۲۶ شهریور آغاز شد و تا ۳۱ شهریور ماه در خانه تنیس اهواز ادامه دارد.
وی با بیان اینکه بعد از بازگشت از اردو تیم ملی به صورت انفرادی و زیر نظر مربی ام تمریناتم را ادامه خواهم داد ، بیان کرد : با تمرینات فشرده درصدد هستم با قدرت تمام به میدان مسابقات بروم .
گیلانی با اشاره به اینکه آخرین اردو تیم ملی آبان ماه در اهواز برگزار خواهد شد ، گفت که سپس ۱۵ آذرماه ایران را به مقصد امارات ترک خواهیم کرد.
عضو تیم ملی تنیس روی میز معلولین با بیان اینکه مسابقات پاراآسیایی در سطح بالا برگزار خواهد شد ، افزود : نسبت به حریفانم شناخت خوبی دارم و سرسخت ترین حریفانم در این مسابقات رقبایی از چین و کره هستند.
اعضای تیم ملی تنیس روی میز جانبازان و معلولان ایران ۱۵ آذرماه ایران را به مقصد امارات ترک می کنند تا در مسابقات پاراآسیایی حاضر شوند.
این مسابقات اواخر آذرماه برگزار خواهد شد.
مریم گیلانی تاکنون مقام های کشوری و مدال طلای تیمی و مدال برنز انفرادی مسابقات پارا المپیک توکیو ۲۰۰۹ ، مدال برنز مسابقات تورنمنت بزرگسالان چین ۲۰۱۰ ، مدال برنز مسابقات ایواز جهانی امارات ۲۰۱۱ ، مدال طلای انفرادی و نقره تیمی مسابقات پارا آسیایی مالزی ۲۰۱۳ را کسب کرده است

منبع » ایرنا

پاسخی بگذارید