تاریخ: ۱۰:۴۱ :: ۱۳۹۶/۰۶/۲۹
نام نویسنده: سیده روجا شجری

مربی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: تنها نقطه مبهم بازی‌های داخل سالن آسیا ناشناخته بودن حریفانمان است، امیدواریم طی روزهای باقیمانده ترکیب تیم‌ها هم اعلام شود تا بتوانیم در این فاصله کار آنالیز حریفان را انجام دهیم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مهرزاد اسفندیاری‌فر درباره شرایط فرنگی‌کاران برای حضور در بازی‌های داخل سالن آسیا گفت: غیر از وقفه‌ای کوتاه در اردوها که به خاطر مسابقات جهانی به وجود آمد و طبیعی بود، که فرنگی‌کاران تمریناتشان را در شهرهای خودشان پیگیری کردند، خوشبختانه اردوهای تیم ملی با نظم قابل قبولی برگزار شد.

وی درباره ترکیب تیم‌ اعزامی به این مسابقات گفت: با تلفیقی از کشتی‌گیران جوان و باتجربه گام به این میدان خواهیم گذاشت؛ سعی کردیم طبق فرایند انتخابی تیم‌های ملی کشتی عمل کنیم و نفراتی را که در آینده می‌توانند پشتوانه‌های خوبی برای قهرمانان مطرح ما باشند به میدان بفرستیم تا تجربه لازم را کسب کنند.

مربی تیم ملی کشتی فرنگی درباره سطح مسابقات و حریفان فرنگی‌کاران کشورمان گفت: تنها نقطه مبهم این رقابت‌ها ناشناخته بودن حریفانمان است، امیدواریم طی روزهای باقیمانده ترکیب تیم‌ها هم اعلام شود تا بتوانیم در این فاصله کار آنالیز حریفان را انجام دهیم و با شناخت بیشتری گام به میدان بگذاریم. البته بعد از وزن‌کشی و مشخص شدن قرعه فرنگی‌کاران هم این فرصت را داریم تا حریفان را آنالیز کنیم، اما اگر زمان بیشتری در اختیار داشته باشیم با دقت بیشتری می‌توانیم کار آنالیز رقیبان را انجام دهیم.

/فارس

پاسخی بگذارید