تاریخ: ۱۰:۰۲ :: ۱۳۹۶/۰۶/۲۹
نام نویسنده: سیده روجا شجری

پس از مدیران پرسپولیس و استقلال، مدیرعامل تراکتورسازی هم با ارسال نامه‌ای به رئیس سازمان لیگ برتر فوتبال خواهان پیگیری موضوع حق پخش تلویزیونی به منظور احقاق حق باشگاه‌ها شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،و به نقل از سایت باشگاه تراکتورسازی تبریز, متن نامه ارسال شده از سوی مصطفی آجورلو به سازمان لیگ به شرح زیر است:

“بسمه تعالی

برادر عزیز جناب آقای بهاروند

ریاست محترم سازمان لیگ برتر فوتبال ایران

با سلام و احترام

پیرو تلاش‌های صورت گرفته در راستای دریافت مجوز پرونده حرفه‌ای باشگاه‌ها همانطور که مستحضر هستید کنفدراسیون فوتبال آسیا همواره بر ضرورت استقلال مالی و درآمدزایی باشگاه‌ها از طریق روش‌های حرفه‌ای متداول در فوتبال جهان تاکید داشته که دریافت حق پخش تلویزیونی مسابقات یکی از اصلی‌ترین و بدیهی‌ترین ابزارها در این حوزه به شمار می‌رود.

با این وجود علیرغم تلاش‌های مداوم باشگاه‌ها طی سالیان گذشته همچنان توفیقی در این بخش حاصل نشده و با وجود اتفاق نظر کلیه مدیران بر ضرورت احقاق حق فوتبال از طریق دریافت حق پخش همچنان شاهد تحقق این موضوع نیستیم.

خواهشمند است با توجه به ضرورت تصمیم‌گیری قاطع در این بخش و اهمیت موضوع که مورد تاکید کنفدراسیون فوتبال آسیا قرار گرفته بر مبنای مصوبه فدراسیون فوتبال اقدام عاجل نموده و باشگاه‌ها را از نتیجه امر آگاه فرمایید.”

/تسنیم

پاسخی بگذارید