تاریخ: ۹:۵۰ :: ۱۳۹۶/۰۶/۲۹
نام نویسنده: سیده روجا شجری

تالوکاران ایران در آخرین روز رقابت‌های ووشوی قهرمانی جوانان آسیا در کره جنوبی به دو مدال طلا و دو نقره دست یافتند

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،نهمین دوره رقابت‌های ووشوی قهرمانی جوانان آسیا از صبح روز (یکشنبه) با حضور ۴۳۳ ووشوکار از ۱۹ کشور به میزبانی شهر «گومی» کره جنوبی آغاز شده و تیم ایران در دو بخش ساندا و تالوی دختران و پسران حریفان قاره کهن رفته است.

در رقابت‌های نوبت صبح امروز (چهارشنبه) و در فرم «چیانگ شو» رده سنی ۱۵ تا ۱۸ سال دختران «زهرا کیانی» با عملکردی درخشان و با امتیاز ۹٫۵۱ به مدال طلا دست یافت.«دانگ» از ویتنام با امتیاز ۹٫۴۴ و «کیدا» از ژاپن با امتیاز ۹٫۴۲ مدال های نقره و برنز را به خود اختصاص دادند.

*در ادامه، تیم دوئلین دختران ایران با ترکیب «زهرا کیانی» و «ناهید پورشبانان» با عملکردی دیدنی و امتیاز ۹٫۴۶ به مدال با ارزش طلا دست یافت.هنگ کنگ با امتیاز ۹٫۳۴ و کره جنوبی با امتیاز ۹٫۳۵ مدال‌های نقره و برنز را از آن خود کردند.

*تیم دوئلین پسران ایران با ترکیب «امیرحسین سلطانی» و «سیدمحمد حسینی» با امتیاز ۹٫۵۰ به مدال نقره رسید.مالزی با ۹٫۵۴ مدال طلا را کسب کرد و هنگ کنگ با امتیاز ۹٫۳۰ به مدال برنز رسید.

*در فرم «نن دائو» رده سنی ۱۲ تا ۱۵ سال دختران، «مینا پناهی» با کسب امتیاز ۹٫۴۴ به مدال نقره رسید. «یان لائو» از هنگ کنگ با امتیاز ۹٫۴۹ طلا گرفت و «دین بیرو» از اندونزی با امتیاز ۹٫۴۰ به نشان برنز دست یافت.

ظهر امروز و در آخرین مبارزات رقابت‌های ووشوی جوانان آسیا، ۶ سانداکار کشورمان در فینال اوزان مختلف برای کسب مدال طلا به میدان می‌روند.

تیم کشورمان تا این لحظه موفق به کسب سه مدال طلا، پنج نقره و هشت برنز شده است.

/تسنیم

پاسخی بگذارید