تاریخ: ۹:۴۸ :: ۱۳۹۶/۰۶/۲۹
نام نویسنده: سیده روجا شجری

باشگاه استقلال در حالی از موافقت منصوریان با برگزاری بازی با بشیکتاش خبر داده که آینده این مربی نامعلوم است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،سایت باشگاه استقلال خبری منتشر کرده مبنی بر اینکه استقلال به مصاف بشکیتاش ترکیه می‌رود. در این خبر آمده است:

«درخواست باشگاه بشیکتاش ترکیه مبنی بر انجام ٢ بازی دوستانه باتیم استقلال تهران، به باشگاه استقلال رسید که پس از بررسی، مورد موافقت سیدرضا افتخاری مدیرعامل باشگاه قرار گرفت. بر همین اساس و با هماهنگی علیرضا منصوریان سرمربی تیم، مقرر شد بازی رفت دو تیم در تعطیلات پیش‌رو لیگ در استادیوم آزادی تهران برگزار و بازی برگشت، فروردین ماه در ورزشگاه اختصاصی تیم بشیکتاش در شهر استانبول انجام شود. گفتنی است همکاری باشگاه‌های استقلال و بشیکتاش در زمینه‌های مختلف ادامه پیدا خواهد کرد. ضمن اینکه باشگاه فنرباغچه ترکیه نیز برای انجام دیدار دوستانه با استقلال ابراز تمایل کرده است.»

به گزارش تسنیم در این خبر در حالی از «موافقت منصوریان برای برگزاری بازی رفت در تعطیلات پیش‌روی لیگ» خبر داده که سرنوشت این مربی مشخص و معلوم نیست عمر مربیگری منصوریان به این بازی قد می‌دهد یا خیر. هیئت مدیره استقلال با توجه به نتایج ضعیف این تیم بازی امشب با ذوب‌‌آهن را آخرین فرصت برای منصوریان قرار داده و اگر استقلال امروز نتیجه نگیرد، برکناری منصوریان دور از انتظار نخواهد بود، البته اگر همانند اولتیماتوم دو جلسه‌ای که در بازی با پارس جنوبی به پایان رسید، نباشد.

باید دید منصوریان به بازی با بشیکتاش می‌رسد یا خیر و این در حالی است که مدیرعامل استقلال شب گذشته از سرمربی تیمش حمایت کرد.

سید رضا افتخاری شب گذشته با حضور در محل اردوی آبی پوشان، دقایقی با بازیکنان و کادر فنی گفت و گو کرد. در ابتدای این نشست، علیرضا منصوریان سرمربی استقلال دقایقی در مورد آخرین وضعیت آبی پوشان در آستانه دیدار امروز ارائه و در خصوص مسایل تیم مسائلی را بیان کرد.

پس از صحبت‌های منصوریان، مدیرعامل باشگاه استقلال نیز دقایقی با بازیکنان صحبت کرد. افتخاری به بازیکنان گفت: همه ما می‌دانیم که شما و اعضای فنی نهایت تلاش خود را برای موفقیت تیم و شادی دل هواداران به کار گرفته‌اید اما متاسفانه مشکلاتی در مسیر تیم به وجود آمده که اجازه نداده تلاش‌ها به بار بنشیند. چندین بازیکن ما مصدوم شدند و از ترکیب بیرون رفتند و موقعیت‌های گل بسیاری هم داشتیم که با بدشانسی از دست رفت.

او افزود: لیاقت و استحقاق استقلال و هوادارانش بسیار بیشتر از اینهاست و همه شما این مسئله را می‌دانید. ما هم از شما و کادر فنی حمایت می‌کنیم و اطمینان دارم با کسب نتایج مطلوب می‌توانید بار دیگر باعث شادی هواداران شده و آنچه لیاقت دارید را بدست بیاورید. برای همه شما در مسابقه فردا آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم بتوانید با تدابیر کادر فنی و تلاشهایی که انجام می دهید، یک پیروزی ارزشمند بدست آورده و شادی هواداران را به ارمغان بیاورید.

/تسنیم

پاسخی بگذارید