هفته سوم لیگ دسته دوم فوتبال کشور؛
تاریخ: ۰:۳۲ :: ۱۳۹۶/۰۶/۲۹
نام نویسنده: تحریریه
تساوی شیرین شهدای بابلسر در بوکان/شاگردان میرقربانی ۲۰ بازی بدون شکست !

دو تیم شهدا بابلسر و سردار بوکان در هفته سوم رقابت های لیگ دو در بوکان به دیدار هم رفتند که این بازی در نهایت با تساوی به پایان رسید.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،دو تیم شهدا بابلسر و سردار بوکان در حالی در هفته سوم لیگ دو مقابل هم قرار گرفتند که تا پیش از این مسابقه شکستی را جلو نام خود در جدول رده بندی نمی دیدند.
با سوت آغاز بازی شاگردان میرقربانی، توپ و میدان را در اختیار گرفتند و با ارائه یک بازی رو به جلو به دنبال فتح دروازه میزبان بودند که بازیکنان این تیم فرصت ها را یکی پس از دیگری از دست می دادند تا بالاخره در دقیقه ۴۵+۲ شاگردان پیروز قربانی در یک ضد حمله گل اول این دیدار را توسط وحید حاج عربی به ثمر رساندند و دو تیم به رختکن رفتند.

با آغاز نیمه دوم باز هم تیم شهدای بابلسر توپ و میدان را در اختیار گرفت ولی باز هم روی یک غفلت دروازه اش را اینبار روی ضربه کندل باز شده دید. با دریافت گل دوم میرقربانی که چیزی برای از دست دادن نداشت به شاگردانش دستور حمله داد و بوکانی ها با دفاع در نیمه خودی به دنبال حفظ نتیجه برآمدند. حملات بابلسری ها بالاخره نتیجه داد و جواد غلامی با یک فرار عالی روی پاس زیبای محمد ابوالحسنی گل اول شمالی ها را به ثمر رساند تا بازی با نتیجه دو بر یک دنبال شود. شاگردان میرقربانی که حالا فاصله گل را به حداقل رسانده بودند با حملات گسترده به دنبال گل تساوی بودند تا اینکه دوباره روی فرار جواد غلامی به گل تساوی دست پیدا کردند.

بازی با حملات پی در پی بابلسری ها ادامه پیدا کرد که بازیکنان این تیم فرصت های زیادی را به وجود آوردند که با بدشانسی یکی پس از دیگری را از دست می دادند تا این بازی با تساوی ۲-۲ به پایان برسد.

گفتنیست در ادامه رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال کشور شموشک مازندران دیگر نماینده استان روز چهارشنبه در خانه به مصاف گل ابریشم تهران خواهد رفت.

پاسخی بگذارید