برای حضور در رقابت های لیگ برتر؛
تاریخ: ۲۱:۰۳ :: ۱۳۹۶/۰۶/۲۸
نام نویسنده: علی احمدی
رحمت مهمانچی سرمربی امیدهای مازنداسپرت شد/تست گیری از اول مهر + زمان و مکان

عصر امروز با حضور تمامی بازیکنان و عوامل باشگاه، رحمت مهمانچی به عنوان سرمربی تیم امیدهای مازند اسپرت معارفه شد .

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،عصر امروز با حضور تمامی بازیکنان و عوامل باشگاه، سرمربی تیم امیدهای مازند اسپرت معارفه شد .

این باشگاه که زیر نظر این پایگاه خبری مشغول به فعالیت می باشد، دو سالی است که در کنار اقدامات فرهنگی و سایر اقدامات خاص خودش، در سطح لیگ استان حضوری فعال دارد و این فصل نیز در رده های سنی نوجوانان و جوانان در لیگ مشغول رقابت با حریفان می باشد و با میدان دادن به مربیان جوان و جویای نام فضا را برای فعالیت این مربیان مهیا کرده است.

اما امروز سرمربی تیم امیدهای مازند اسپرت معارفه شد و رحمت مهمانچی با تجربه، هدایت تیم امیدهای این باشگاه را برعهده گرفت . تیم امیدهای مازند اسپرت که قرار است از روز شنبه تمرینات و تست گیری های خودش را آغاز کند، زیر نظر مهمانچی تمرینات خود را رسما از شنبه یک مهر آغاز خواهد کرد.

مهمانچی که یکی از بازیکنان قدیمی و از پیشکسوتان ارزنده و بازیکن ساز فوتبال مازندران است، سابقه حضور در تیم های نکاچوب، شهرداری ساری ، صنعت ساری، شاهین جویبار و چندین تیم دیگر را نیز دارد و همچنین جزو اعضای کمیته استعدادیاب فوتبال مازندران نیز می باشد.

قابل ذکر است؛ همچنین بعد از حضور ” ابراهیم تقی پور ” پیشکسوت ارزنده فوتبال کشور ” حسین قزل سفلو ” مدرس و مربی با سابقه فوتبال مازندران و کشور که سابقه حضور چندین ساله در سطح اول فوتبال کشور دارد نیز، به عنوان ” مشاور فنی ” در این باشگاه تجربیاتش را در اختیار این جوانان آینده دار قرار خواهد داد.

گفتنیست؛ تمرینات تست گیری تیم فوتبال امیدهای مازند اسپرت از روز شنبه اول مهر از ساعت ۱۶:۳۰ در زمین ورزشی روستای صلاح الدین محله ساری واقع در جاده دریا برگزار خواهد شد و علاقمندان به شرکت در تمرینات تست گیری این باشگاه جهت حضور در لیگ برتر فوتبال امیدهای مازندران می توانند در تمرینات حضور پیدا کنند.

آغاز تمرینات تست گیری لیگ برتر امیدهای استان مازندران

تلفن تماس جهت هماهنگی : ۰۹۱۱۲۵۴۳۵۲۰

حرکت سرویس : ساعت ۱۶ میدان خزر – رو به روی شیرینی سرای پاسارگارد

سرمربی : رحمت مهمانچی

پاسخی بگذارید