به نام و نشان حریفان کاری ندارم؛
تاریخ: ۱۶:۴۲ :: ۱۳۹۶/۰۶/۲۸
نام نویسنده: علی احمدی
امیر حسین حسینی:تخصصم کشتی‌گرفتن در قانون جدید است !

ملی‌پوش وزن ۹۸ کیلوگرم کشتی فرنگی در بازی‌های داخل سالن آسیا گفت: به نام و نشان حریفانم کاری ندارم و برای کسب بهترین مدال به عشق‌آباد می‌روم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،امیرحسین حسینی در گفت‌وگویی، درباره شرایطش برای حضور در مسابقات کشتی فرنگی کشورهای اسلامی گفت: خوشبختانه در این ماه‌ها تمرینات خوبی را  در اردوهای تیم ملی پشت سر گذاشته‌ام و از آمادگی و انگیزه بالایی برای موفقیت در این مسابقات برخوردار هستم.

وی ادامه داد: پیش‌بینی می‌شود تمام کشورها با بهترین نفرات خود در این رقابت‌ها به میدان بیایند. کشتی‌گیران قزاق و ازبک از عنوان داران آسیا و جهان هستند، اما من به نام و نشان حریفانم کاری ندارم و تنها برای کسب بهترین مدال روی تشک می‌روم. در مسابقات مختلف با بسیاری از قهرمانان جهان کشتی گرفته و آنها را شکست دادم و امیدوارم در این رقابت‌ها نیز عملکرد قابل قبولی داشته باشم.

ملی‌پوش وزن ۹۸ کیلوگرم کشتی فرنگی در بازی‌های داخل سالن آسیا تصریح کرد: با توجه به اینکه شرایط حضور در تیم ملی زیر ۲۳ سال را دارم، تلاش می‌کنم با ارائه کشتی‌های زیبا و قابل قبول نظر کادر فنی را برای حضور در مسابقات جهانی این رده سنی نیز، جلب کنم. خوشبختانه قانون جدید به نفع من است چرا که تخصص من در سرپا است و امیدوارم بتوانم از این امتیاز به بهترین شکل استفاده کنم.

حسینی تصریح کرد: اولین حضورم در یک تورنمنت رسمی در رده سنی بزرگسالان را تجربه می‌کنم که امیدوارم با کسب نتیجه‌ای درخشان همراه باشد. بعد از این رقابت‌ها عازم تورنمنت تورلیخانوف خواهیم شد تا برای حضور در مسابقات جهانی زیر ۲۳ سال آماده شویم. از اشکانی و اعضای شورای فنی کشتی فرنگی و سایر مربیان تیم ملی تشکر می‌کنم که در این مدت زحمات زیادی برای من کشیدند و این فرصت را در اختیار من قرار دادند تا توانایی‌هایم را ثابت کنم. امیدوارم با کسب یک مدال خوشرنگ بتوانم پاسخ خوبی به اعتماد و زحمات آنها بدهم.

 

پاسخی بگذارید