تاریخ: ۹:۵۶ :: ۱۳۹۶/۰۶/۲۸
نام نویسنده: سیده روجا شجری

مدیرعامل باشگاه فجرسپاسی گفت: در پایان دیدار تیم ما مقابل خونه‌به‌خونه مدیرعامل این باشگاه به همراه چند نفر به من حمله کردند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،روز گذشته (دوشنبه) در جریان هفته پنجم لیگ دسته اول فوتبال پس از شکست ۲ بر یک تیم خونه‌به‌خونه مقابل فجرسپاسی درگیری بین مدیران دو باشگاه رخ داد.

عبدالرسول فلاح مدیرعامل باشگاه فجرسپاسی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران پویا، در خصوص این درگیری اظهار داشت: همه چیز در فوتبال دیده بودیم، اما این مدلی و شعبان بی‌مخ پروری در فوتبال ندیده بودیم. جرم من این بود که به مالک باشگاه خونه‌به‌خونه خسته نباشید گفتم اما او با مشت به سینه من زد و چند نفر را صدا زد و مرا زیر بار مشت و لگد گرفتند.

وی ادامه داد: اگر نیروی انتظامی نرسیده بود، الان من زنده نبودم. در لحظات پایانی بازی جریان بازی برگشت و ما پیروز شدیم، مگر باید همه ببازند تا این آقا (حسن‌زاده) خوشحال شود؟ انواع و اقسام فحاشی‌ها به خانواده و اقوام من شد. نمی‌دانم چرا این همه اتفاقات اینجا می‌افتد اما هیچ‌کس جلودار آن نیست. قطعا این مسئله را از طریق مراجع قضایی پیگیر خواهم بود تا بفهمند دوران شعبان بی‌مخ بازی‌ها تمام شده است.

مدیرعامل باشگاه فجرسپاسی با بیان اینکه عوامل باشگاه خونه‌به‌خونه اجازه نمی‌دادند از جایگاه خارج شوم، عنوان کرد: نمی‌دانم گناهم چه بود که مرا زدند. اگر به من می‌گفتند قرار است این بلا سرمان بیاید حاضر بودم اصلاً بازی نکنیم و ۳ بر صفر بازنده شویم. بعد از اینکه حسن‌زاده با من درگیر شد، چند نفر «قلچماق» مانند گانگسترها آمدند و مرا کتک زدند. فقط خدا رحم کرد نیروی انتظامی رسید.

فلاح افزود: اهل بزرگ‌نمایی نیستم، اما علت این مسائل باید بررسی شود، وگرنه هر تیمی به بابل برود این اتفاقات تکرار خواهد شد. نمی‌دانم بازیکنان من چه گناهی کرده بودند که باید این بلا سر تیم ما و شخص من بیاید. همانطور که گفتم قطعا از طریق مراجع قضایی تا انتها پیگیر این موضوع خواهم شد.

/تسنیم

پاسخی بگذارید