تاریخ: ۹:۵۲ :: ۱۳۹۶/۰۶/۲۸
نام نویسنده: سیده روجا شجری

مهاجم تیم فوتبال فولاد خوزستان تأکید کرد که اگر به صنعت نفت گل بزند، خوشحالی نخواهد کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مهدی رحیم‌زهیوی، در خصوص شرایط فعلی فولاد خوزستان برای تقابل با صنعت نفت آبادان گفت: ما وضعیت خوبی داریم و خودمان را آماده این بازی می‌کنیم. طبیعتاً بازی سختی خواهد بود، ولی امیدوارم هواداران از دیدن یک بازی زیبا لذت ببرند. تلاش ما این است که در زمین حریف سه امتیاز را بگیریم و شرایط‌مان را در جدول بهتر کنیم.

مهاجم تیم فوتبال فولاد خوزستان ادامه داد: مردم آبادان خیلی به من لطف دارند و من هرگز محبت آنها را فراموش نمی‌کنم. دوران حرفه‌ای فوتبال من آنجا شکل گرفت و حتی چهار سال پیش آقای گل شدم. مطمئن باشید اگر مقابل صنعت نفت گل بزنم، هرگز خوشحالی نخواهم کرد. اگر مقابل استقلال خوزستان هم قرار بگیرم و گل بزنم به هیچ عنوان خوشحالی نمی‌کنم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا همچنان به آقای گلی در لیگ برتر فکر می‌کند، اظهار داشت: من دوست دارم مثل هر مهاجمی گل بزنم و تلاش می‌کنم تا بازیکن تأثیرگذاری باشم، اما موفقیت فولاد از گل زدن من مهم‌تر است.

رحیم‌زهیوی با یادآوری اینکه فولاد در هفته‌های ابتدایی لیگ برتر مصدومان زیادی داشت، خاطر نشان کرد: خیلی‌ها می‌خواستند از این موضوع سوءاستفاده کرده و فولاد خوزستان را خراب کنند. تمام بازیکنان در شروع لیگ برتر تست پزشکی دادند. مگر تست پزشکی مسخره است که باشگاه فولاد بازیکن مصدوم جذب کند؟! اگر بازیکنی مصدوم بود مطمئناً این مسئله در تست پزشکی مشخص می‌شد.

/تسنیم

پاسخی بگذارید