هفته پنجم لیگ دسته یک فوتبال کشور؛
تاریخ: ۲۳:۳۲ :: ۱۳۹۶/۰۶/۲۷
نام نویسنده: علی گرجی پور
امتیاز ارزشمند نساجی در جهنم ماهشهر/ببرها همچنان می تازند!  + جدول

تیم فوتبال نساجی مازندران از ساعت۱۸ به مصاف میزبان خود شهرداری ماهشهر رفت که حاصل این بازی تقسیم امتیازات بین هر دوتیم بود.

  • به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،تیم فوتبال نساجی مازندران از ساعت۱۸ به مصاف میزبان خود شهرداری ماهشهر رفت که حاصل این بازی تقسیم امتیازات بین هر دوتیم بود.

تیم نساجی مازندران بازی را از ابتدا هجومی آغاز کرد اما حملات آنها منتج به گل نشد.گرمای هوا ماهشهر از کیفیت این بازی کاسته و دو تیم نمی توانستند کارهای تاکتیکی خود را به خوبی اجرا کنند.
در دقیقه ۱۷ علی اصغر شیردل گل اول تیم ماهشهری را وارد دروازه روشنگر کرد تا نساجی یک بر صفر از حریف خود عقب بیفتد.
نیمه اول این دیدار با همان نتیجه یک بر صفر به سود شهرداری ماهشهر به پایان رسید.
نیمه دوم این دیدار با حملات پی در پی شاگردان پاشازاده آغاز شد تا در دقیقه ۶۰ مجتبی محبوب مجاز از روی ضربه ایستگاهی به زیبایی گل تساوی را وارد دروازه تیم میهمان کرد.
بعد از گل تیم نساجی دو تیم بازی متعادلی را به نمایش گذاشتند تا اینکه در دقیقه ۸۲ روی یک حمله تند و تیز شیردل گل دوم خود و تیم شهرداری ماهشهر را به ثمر رساند.
بعد از گل دوم نیز تیم ماهشهری حملات خطرناک تری را روی دروازه روشنگر شکل دادند اما این تیم نساجي بود که بر خلاف جریان بازی توسط روح الله عرب در دقیقه ۹۷ از روی نقطه پنالتی به گل تساوی رسید تا روح الله عرب تعویض طلایی پاشازاده لقب گیرد.
لازم بذکر است؛تماشاگران تیم ماهشهری از ابتدا به تصمیمات داور اعتراض داشتند و در صحنه پنالتی که داور در ثانیه های پایانی برای نساجي گرفت حواشی به اوج خود رسید و تماشاگران با پرتاب بطری به سوی داور مسابقه اعتراض خود را به قضاوت او نشان دادند و حتی چند هوادار تیم ماهشهر به داور مسابقه حمله کردند که در آخر با دخالت ماموران امنیت پایان یافت.

پاسخی بگذارید