تاریخ: ۲۰:۳۸ :: ۱۳۹۶/۰۶/۲۷
نام نویسنده: سیده روجا شجری

وزیر ورزش و جوانان در گفت‌وگو با رئیس شورای المپیک آسیا گفت: هر برنامه‌ای که شما برای گسترش و توسعه ورزش داشته باشید، اولین حامی شما ایران است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان ایران در حاشیه بازی‌های داخل سالن آسیا با با شیخ احمد، رئیس شورای المپیک آسیا دیدار و گفت‌وگو کرد.

سلطانی‌فر در این دیدار گفت: برگزاری چنین مسابقاتی می‌تواند کمک فراوانی به روابط کشورها بکند. برنامه‌ها و ابتکارات شما مورد حمایت ما است و ایران آمادگی کامل دارد تا کمک‌های شایانی به شورای المپیک آسیا بکند.

او ادامه داد: مجموعه ورزش ایران را به عنوان حامی خود برای اجراهای برنامه‌ها بدانید و اگر لازم باشد هرجایی کمک بیشتر و تاثیرگذاری بیشتر باشد ایران در کنار شماست.

سلطانی‌فر گفت: تلاش ما بر این است در جایی که در حل اختلافات نقش آفرینی کنیم، قطعاً همکاری کرده و اعلام آمادگی می‌کنیم. هر برنامه‌ای که شما برای گسترش و توسعه ورزش داشته باشید، اولین حامی شما ایران است. از شما دعوت می‌کنم به زودی میزبان شما در ایران باشیم تا بتوانیم با برگزاری جلسات منظم جهت توسعه و ورزش در آسیا گام برداریم.

شیخ احمد نیز در این نشست گفت: قطعا با دعوتی که شما از من کردید به ایران خواهم آمد. من بسیار خوشحال شدم شما را دیدم و امیدوارم شاهد پیشرفت ورزش ایران در همه رشته‌ها باشیم.

او تصریح کرد: من هم از برنامه‌ها و توسعه ورزش ایران حمایت کامل می‌کنم و قطعاً به ایران خواهم آمد و با شما در خصوص مسائل مختلف ورزشی گفتگو خواهم کرد.

/تسنیم

پاسخی بگذارید