تاریخ: ۲۰:۳۵ :: ۱۳۹۶/۰۶/۲۷
نام نویسنده: سیده روجا شجری

عضو تیم ملی ووشو ایران گفت: تمام تلاشم را برای کسب چهارمین طلای جهان انجام می‌دهم و مطمئن باشید امکان ندارد که ذره‌ای کم بگذارم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،محسن محمدسیفی در خصوص شرایط خود در آستانه مسابقات ووشو قهرمانی جهان اظهار داشت: خدا را شکر از لحاظ بدنی در شرایط خوبی هستم و هیچ مشکلی ندارم و برای کسب بهترین نتیجه به روسیه می‌روم. برای من فرقی نمی‌کند چه رقبایی در این مسابقات داشته باشم و با تمام وجودم برای کسب بهترین نتیجه خواهم جنگید.

وی ادامه داد: تا قبل از مرحله آخر اردوها به ۷۰ تا ۷۵ درصد آمادگی رسیده‌ام و قطعا اردوی آخر تیم ملی یکی از مهمترین اردوها است. در این ۱۰ روز با انجام کارهای سرعتی، چابکی و پلی‌متریک قطعا به اوج آمادگی می‌رسیم . این اردو برای ما خیلی مهم است و برای همین دیگر حریفان تمرینی در اردو حضور نخواهند داشت و پنج نفر اعزامی در اردو باقی خواهند ماند. اطمینان دارم با توجه به تمریناتی که انجام دادیم اتفاقات خوبی در روسیه خواهد افتاد و امیدوارم من و سایر بچه‌ها بهترین نتیجه را کسب کنیم.

قهرمان سه دوره مسابقات ووشو قهرمانی جهان در خصوص انگیزه‌های خود برای کسب چهارمین مدال طلای جهان عنوان کرد: تمام تلاشم را می‌کنم این اتفاق خوب بیفتد و مطمئن باشید امکان ندارد که ذره‌ای کم بگذارم. در ورزش دو روی باخت و پیروزی وجود دارد و من نیز نمی‌گویم که امکان ندارد شکست بخورم اما اگر بازنده هم باشم به گونه‌ای شکست خواهم خورد که حریفم توان حضور روی سکو و بالا رفتن دستش را نداشته باشد. قطعا اگر تمام تلاشم را هم انجام بدهم بهترین اتفاق خواهد افتاد.

محمدسیفی در خصوص رقبای خود در مسابقات جهانی بیان کرد: با توجه به اینکه سال آینده سال بازی‌های آسیایی است قطعا همه قدرت‌های آسیا با ترکیب کامل در روسیه حاضر می‌شوند و علاوه بر آن روس‌ها هم میزبان هستند و برای بهترین نتایج تلاش می‌کند و دیگر کشورها نیز تک ستاره‌هایی دارند. قطعا کار سختی در روسیه خواهیم داشت و شاهد رقابت‌های زیبا و جذاب در تمام اوزان خواهیم بود.

وی با تاکید بر تلاش روسیه بر گرفتن عنوان نایب قهرمانی ایران در ووشو جهان، گفت: روس‌ها برنامه‌ریزی  مهمی برای گرفتن عنوان نایب قهرمانی ایران انجام داده‌اند اما با برنامه‌ریزی‌ که فدراسیون انجام داده و اردوهایی که داشتیم از عنوان نایب قهرمان خود دفاع می‌کنیم. تالو ما نیز در رقابت‌های اخیر نشان داده که یک پله بالاتر رفته است و در رقابت‌های دانشجویان جهان نیز موفق به کسب مدال شد. عملکرد تالوکاران کشورمان این نوید را می‌دهد در رقابت‌های قهرمان جهان در تالو هم بتوانیم امید باشیم. تمام فکر و ذکر تیم ما در تالو و ساندا تکرار عنوان نایب قهرمانی با کسب مدال‌های بیشتر است.

قهرمان ووشو جهان در خصوص جوان شدن ترکیب تیم ملی خاطرنشان کرد: سه نفر از ترکیب ۵ نفره تیم ملی برای اولین بار سابقه اعزام به مسابقات قهرمانی جهان را دارند اما میلاد عارفی مقام و یوسف صبری سابقه حضور در رقابت‌های قهرمانی جوانان جهان و کسب مدال را دارند. معین تقوی نیز سال گذشته قهرمان آسیا شده است. درست است این نفرات جوانان هستند اما از تجربه کافی برای کسب مدال برخوردار هستند و تمرینات خوبی را نیز انجام دادند. امیدوار هستم اتفاقات خوبی در کازان روسیه برای تیم ملی ووشو ایران بیفتد.

/تسنیم

پاسخی بگذارید