تاریخ: ۲۰:۳۳ :: ۱۳۹۶/۰۶/۲۷
نام نویسنده: سیده روجا شجری

ستاره مکزیکی اسبق تیم فوتبال اتلتیکومادرید به حرکت اخیر هواداران این تیم که به نماد او در ورزشگاه جدیدشان بی‌احترامی کردند، واکنش نشان داد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مراسم افتتاحیه استادیوم واندا متروپولیتانو، ورزشگاه جدید تیم فوتبال اتلتیکومادرید پیش از بازی این تیم برابر مالاگا در هفته چهارم لالیگا، با برخی حواشی همراه بود که یکی از مهمترین آنها ابراز تنفر هواداران این تیم به نماد یادبود دوران بازیگری هوگو سانچس در محوطه خارج از این ورزشگاه بود.

باشگاه اتلتیکومادرید در اقدامی مبتکرانه، روی سطح مسیر یکی از ورودی‌های ورزشگاه واندا متروپولیتانو پلاک‌هایی فلزی که روی هر یک از آنها نام یکی ستاره‌های سابق روخی بلانکو قرار گرفته قرار داده و نام این مسیر را «مسیر اسطوره‌ها» گذاشته است.

در میان پلاک‌ها که نام بازیکنی مانند سرخیو آگوئرو، آردا توران و … قرار دارد، پلاکی به نام هوگو سانچس، ستاره مکزیکی اسبق اتلتیکومادرید هم دیده می‌شود به دلیل انتقالش به رقیب همشهری یعنی رئال مادرید جزو بازیکنان منفور هواداران قرمزوسفیدپوشان پایتخت اسپانیا است. به همین دلیل هواداران اتلتیکو مادرید به روش‌های مختلف از انداختن زباله تا پرتاب گِل یا لگد مال کردن پلاک، تنفر خود را از بازیکنی که در میان آنها به خائن ملقب است، نشان داده‌اند.

با این حال سانچس در پیامی که در صفحه توئیترش قرار داده است، تنها به ابراز خرسندی از افتتاح ورزشگاه جدید تیم سابقش پرداخته است. او نوشته است: تبریک به اتلتیکو بابت ورزشگاه جدیدش متروپولیتانو. خانه‌ای جدید، مسیری جدید و مقصدی جدید. همیشه مغرور و همیشه بزرگ.»

/تسنیم

پاسخی بگذارید