تاریخ: ۲۰:۲۷ :: ۱۳۹۶/۰۶/۲۷
نام نویسنده: سیده روجا شجری

از نگاه مربی تیم فوتبال سایپا این تیم در دیدارهای اخیرش تاوان جوانی بازیکنان خود را داده است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،محمد دایی در خصوص شرایط فعلی سایپا و کسب نتایج ضعیف در سه بازی اخیر گفت: ما در این سه مسابقه اسیر اشتباهات فردی شدیم و به نوعی الان تاوان جوان بودم تیم‌مان را می‌دهیم. سایپا امسال تیم جوانی است و گاهی اوقات امکان دارد کم‌تجربه بودن بازیکنان کار ما را سخت کند. آنها به زمان نیاز دارند تا با تجربه‌تر شوند.

مربی تیم فوتبال سایپا ادامه داد: ما در سه بازی با اشتباهات فردی نتیجه نگرفتیم، ولی تلاش می‌کنیم تا هر چه زودتر مشکلات را برطرف کرده و دوباره نتایج خوب خودمان را تکرار کنیم. ما مطمئن هستیم که سایپا به روزهای خوب خودش برمی‌گردد.

دایی در خصوص بازی سایپا برابر پارس جنوبی در هفته هفتم لیگ برتر اظهار داشت: نتایج پارس نشان می‌دهد که آنها تیم خوبی هستند. ما بازی آسان نداریم و باید برای برد تلاش کنیم. با توجه به شکست در سه بازی قبلی در این بازی محکوم به پیروزی هستیم و باید پارس جنوبی را شکست بدهیم.

وی همچنین در مورد وضعیت پرسپولیس و حضور این تیم در جمع چهار تیم برتر آسیا گفت: پرسپولیس تیم بسیار پرقدرتی است و در تمامی نقاط زمین بازیکنان ارزشمندی در اختیار دارد. آنها حتی نیمکت خوبی دارند و معتقدم که پرسپولیس توانایی رسیدن به قهرمانی در آسیا را دارد. ما هم دعا می‌کنیم که این اتفاق رخ دهد.

/تسنیم

پاسخی بگذارید