تاریخ: ۲۰:۲۲ :: ۱۳۹۶/۰۶/۲۷
نام نویسنده: سیده روجا شجری

پیشکسوت استقلال گفت که این تیم اکنون از لحاظ روحی بیمار است و آبی‌پوشان باید از لحاظ روحی تقویت شوند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،سیروس دین‌محمدی در خصوص شرایط استقلال و حضور این تیم در رده پانزدهم جدول، به خبرنگار ورزشی  گفت: استقلال اکنون بهترین مدیران را دارد چون آنها تا آخرین لحظه پشت مربی خود هستند. مرحوم پورحیدری در سال ۸۱ و زمانی که با استقلال به مقام دوم رسید، برکنار شد. مربیانی چون مرحوم حجازی و پرویز مظلومی هم برکنار شدند. این کار مدیران که تا آخرین لحظه از سرمربی حمایت می‌کنند، قابل تحسین است.

وی با بیان اینکه مدیریت زمانی که پشت مربی می‌ایستد، دوست دارد تیم با مربی به روزهای خوب بازگردد، تصریح کرد: برخی‌ها از مدیران تیم انتقاد می‌کنند. مدیریت تیم بهترین اردوها را برای تیم تدارک دیده، بازیکنان بسیار خوبی جذب کرده و خواسته‌های مربی را فراهم کرده است، مدیران باید وارد زمین شوند و گل بزنند؟!

پیشکسوت استقلال افزود: هیچ سمتی در استقلال ندارم و هیچ سمتی هم از مدیران نخواسته‌ام. چون استقلالی هستم و می‌خواهم تیم محبوبم موفق باشد، این حرف‌ها را می‌زنم. این نظر من است و ممکن است نظر افراد دیگر با من متفاوت باشد. باور کنید با نتایجی که استقلال می‌گیرد، ما را هم در کوچه و خیابان سرزنش می‌کنند.

دین‌محمدی درباره اعتراض‌های هواداران استقلال به منصوریان که خواستار کناره‌گیری او از نیمکت آبی‌پوشان شده‌اند، خاطرنشان کرد: مگر همین هواداران پشت منصوریان نبودند؟ باید پشت او باشند. مگر هواداران مقابل وزارت ورزش و جوانان تجمع نکردند و خواستار حضور منصوریان نشدند؟ اکنون چرا پشت او را خالی کرده‌اند؟ آنها می‌گفتند منصوریان بهترین مربی است و حالا باید تاوان آن را هم بدهند.

وی در مورد اخراج روز گذشته (یکشنبه) مجتبی جباری و مهدی رحمتی و بازگشت این دو که باشگاه استقلال در این زمینه هیچ موضع‌گیری نکرد، گفت: زمانی که تیم نتیجه نمی‌گیرد، این حرف و حدیث‌ها هم بیرون می‌آید. زمانی که پیروز می‌شوید، همه چیز آرام است اما وقتی که تیم نتیجه نمی‌گیرد، همه کارشناس می‌شوند و نظر می‌دهند!

هافبک پیشین استقلال در پاسخ به این پرسش که «استقلال برای خروج از بحران باید چه کند؟» به تسنیم گفت: بازی استقلال مقابل پارس جنوبی را دیدم. به‌نظرم این تیم بیمار است و بازیکنان استقلال شادابی لازم را ندارند. آنها هر لحظه احساس می‌کنند زیر فشار هستند، یا هوادار به آنها فحش می‌دهد یا باشگاه بازیکنان را تحت فشار می‌گذارد. فکر می‌کنم استقلال از لحاظ روحی بیمار است وگرنه تیم از لحاظ بازیکن مشکلی ندارد. بازیکنان باید به‌خوبی حمایت شوند و از لحاظ روحی شرایط بهتری پیدا کنند. آنها اگر اعتماد به نفس داشته باشند، می‌توانند خیلی بهتر از این باشند.

/تسنیم

پاسخی بگذارید