تاریخ: ۲۰:۲۱ :: ۱۳۹۶/۰۶/۲۷
نام نویسنده: سیده روجا شجری

مهاجم پیشین یوونتوس و تیم ملی ایتالیا اطمینان دارد تیم تحت‌هدایت لوچانو اسپالتی رقابت‌های فصل جاری سری A را در بین سه تیم برتر به پایان خواهد برد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،آلساندرو دل‌پیرو در تمجید از تیم فوتبال اینتر که هر چهار بازی اول خود در رقابت‌های فصل جاری سری A ایتالیا را با برد پشت‌سر گذاشته است و در صدر جدول پایاپای با تیم‌های یوونتوس و ناپولی پیش می‌رود، به شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت ایتالیا» گفت: این اینتر به نظر بهتر از اینتر تحت‌هدایت دو سال پیش مانچینی می‌آید. به نظرم آنها فصل جاری را بالاتر از فصل قبل به پایان خواهند برد. به نظرم آنها در پایان فصل بین سه تیم برتر خواهند بود.

مهاجم پیشین تیم ملی ایتالیا که خود در زمان بازیگری‌اش در طول ۱۸ فصل از رقابت‌های سری A در ۶۷۳ بازی برای بانوی پیر به میدان رفت و ۲۶۷ گل هم به ثمر رساند، با اشاره به گل زیبای پائولو دیبالا برابر ساسولو که از روی یک ضربه ایستگاهی به ثمر رسید، اظهار داشت: واقعاً حرفی نمی‌شود در مورد ضربه ایستگاهی دیبالا زد. ضربه او خیلی استثنایی نبود و زاویه خیلی زیادی هم نداشت، اما برای تبدیل شدن به گل کافی بود. سبک بازی دیبالا چه به لحاظ گلزنی و چه به لحاظ کیفیت بازی در حال پیشرفت است.

وی ادامه داد: رقبا از رویارویی با دیبالا هراس دارند، حتی زمانی که او پشت ضربات ایستگاهی می‌ایستد نمی‌شود حدس زد که چه اتفاقی قرار است، بیفتد.

یوونتوس عصر روز گذشته (یکشنبه) به لطف هت‌تریک دیبالای ۲۳ ساله با نتیجه ۳ بر یک بر میزبانش، ساسولو غلبه کرد.

/تسنیم

پاسخی بگذارید