تاریخ: ۲۰:۱۹ :: ۱۳۹۶/۰۶/۲۷
نام نویسنده: سیده روجا شجری

ملی‌پوش ایرانی تیم المپیاکوس شاید نقش کلیدی در فرصت آخر سرمربی آلبانیایی تیم المپیاکوس ایفا کند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،تیم فوتبال المپیاکوس آتن با در اختیار داشتن کریم انصاری‌فرد، مهاجم ایرانی فردا (سه‌شنبه) در اولین بازی مرحله گروهی جام حذفی یونان میزبان آستراس است. تیمی که در بازی هفته چهارم سوپر لیگ یونان تا آستانه شکست‌دادن المپیاکوس در ورزشگاه کارایسکاکی آتن پیش رفته بود.

در این میان سایت رادیو ورزش یونان با اشاره به فرصت آخر بسنیک هاسی، سرمربی آلبانیایی تیم المپیاکوس برای بقا در این سمت نوشت: هاسی قصد دارد تا در دومین بازی متوالی با تیم آستراس که این بار در جام‌ حذفی است شاکله اصلی تیمش را تغییر دهد. او هنوز هیچ صحبتی با بازیکنان نکرده و تصمیمی هم برای این کار ندارد.

این رسانه یونانی سپس با اعلام ترکیب احتمالی المپیاکوس از حضور کریم انصاری‌فرد در ترکیب اص و در نوک خط حمله خبر داد. مهاجمی که از سوی هاسی در فهرست لیگ قهرمانان اروپا قرار نگرفت و در بازی اخیر سوپر لیگ یونان برابر آستراس هم جایی در میان ۱۸ بازیکن اصلی نداشت.

مالک باشگاه المپیاکوس از عملکرد بسنیک هاسی، سرمربی آلبانیایی در ۳ بازی اخیر سوپر لیگ یونان و لیگ قهرمانان اروپا که با ۲ تساوی و یک شکست همراه بود راضی نیست. رسانه‌های یونانی از احتمال اخراج سرمربی المپیاکوس و فرصت آخر او در بازی فردا برابر آستراس خبر دادند.

/تسنیم

پاسخی بگذارید