تاریخ: ۲۰:۱۶ :: ۱۳۹۶/۰۶/۲۷
نام نویسنده: سیده روجا شجری

سرپرست تیم فوتبال پارس جنوبی معتقد است تیمش می‌توانسته با گل‌های بیشتری استقلال را شکست دهد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،عبدالرحیم خطیب درخصوص پیروزی پارس جنوبی مقابل استقلال اظهار داشت: ما بازی بسیار خوبی ارائه کردیم و بازیکنان آنچه را که تارتار مد نظر داشت، در زمین پیاده کردند. بازیکنان ما می‌توانستند گل‌های بیشتری به استقلال بزنند و با اختلاف بیشتری پیروز می‌شدیم. استقلال هم تیم بزرگی است و منصوریان از مربیان بزرگ فوتبال ایران است. ما برای کسب سه امتیاز به زمین رفته بودیم که خدا را شکر به این خواسته رسیدیم.

وی در مورد اعتراضات هواداران استقلال به منصوریان در این مسابقه و پرتاب ترقه و اشیا به داخل زمین، با بیان اینکه منصوریان مربی بزرگی است و مدیریت باشگاه استقلال باید به او فرصت دهد، گفت: اولتیماتوم در روحیه تیم اثر دارد. چند بازیکن استقلال هم مصدوم بودند و امیدوارم این تیم در هفته‌های بعد نتایج خوبی کسب کند.

سرپرست تیم پارس جنوبی در این باره که هواداران فوتبال دیگر نتایج پارس جنوبی را یک جرقه قلمداد نمی‌کنند، تصریح کرد: تارتار در ابتدای فصل تیم خوبی بست و با آنالیز دقیقی که روی تیم‌های لیگ برتری و دسته اولی داشت، بازیکنان مدنظر خود را جذب کرد. اتحاد و همدلی بین اعضای تیم و باشگاه پارس جنوبی مثال‌زدنی است و جو خیلی خوبی میان بازیکنان وجود دارد. تارتار مربی جوان و کاربلدی است و نتایج خیلی خوبی کسب کرده است.

خطیب در خصوص مصاف هفته آینده پارس جنوبی مقابل سایپا در تهران، خاطرنشان کرد: سایپا تیم خیلی خوبی است و مربی بزرگ و کاربلدی چون علی دایی پشت این تیم است. ما با احترامی که برای سایپا قائل هستیم، برای کسب سه امتیاز به مصاف این تیم خواهیم رفت.

/تسنیم

پاسخی بگذارید